wibako

Cieknące siłowniki przesuwu.

Cieknące siłowniki przesuwu.

Postprzez Władek580 » 25 Gru 2014 15:03

Marka i model maszyny: Case 580 sr3
Rok produkcji: 2008

Witam.
W mojej maszynie pojawiły się wycieki z siłowników przesuwu bocznego i moje pytanie brzmi jak wymienić uszczelnienie w tych siłownikach, gdzie kupić najlepiej i jaki jest koszt. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi jak do tego się zabrać.

Władek580
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Gru 2014 14:55

Maszyna: CASE 580 sr3 2008r

Firma: WŁAD-KOP


Reklama

simmet

Cieknące siłowniki przesuwu.

Postprzez su_ski » 26 Gru 2014 17:13

hej... sytem siłowników wyciągany czy nie .... jak tak to masz jak u mnie 4 uszczelki gumowe i 3 teflonowe . górne siłowniki wyciągały się miodzio dolne puściły dopiero jak ściągłem sanie i młot baśka dał radę .... najlepiej to sprawdzić tak czy puszczą. odkręcasz śruby ale nie do końca parę obrotów i blokujesz sanie na przycisku ciśnienie powinno je lekko wypchnąć jak tak to jesteś w domu. uważaj z młotkiem nie bij po siłownikach miękki materiał odkształca się . Cena uszczelek zależy od serwisu na allegro też są ale najpierw wyciągnij jeden i sprawdź ile masz uszczelek. Fraza na allegro,,,, zestaw uszczelnień hamulca przesuwu case ,,,,

su_ski
Młodszy operator

  • Posty: 162
  • Rejestracja: 29 Cze 2010 21:49
  • Miejscowość: Nowa Wieś
  • Pochwały: 5

Cieknące siłowniki przesuwu.

Postprzez Władek580 » 26 Gru 2014 19:58

Dzięki kolego za podpowiedź, będę zabierał się do tego w najbliższym czasie. W razie potrzeby prosił bym cie o numer kontaktowy na pw.

Władek580
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Gru 2014 14:55

Maszyna: CASE 580 sr3 2008r

Firma: WŁAD-KOP


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej