wibako

case niski poziom oleju

case niski poziom oleju

Postprzez skorek » 03 Wrz 2016 08:59

Marka i model maszyny: case 580 k
Rok produkcji: 1992

Witam, mam problem z hamulcami hamuja ale chodza głosno, zauważyłem iż jest niski poziom oleju w moscie z tyłu. jakim olejem uzupelnic stan, w odnosnikach do olejów nic nie znalazłem. czy mozna dodac oleju stosowanego w Cat ktory dolewa sie do mostu w celu lepszej pracy i zabezpieczenia tarczek hamulcowych?
chodzenie po bagnach - wciaga - :)

skorek
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 03 Paź 2010 13:07
  • Miejscowość: PL

Reklama

simmet

Re: case niski poziom oleju

Postprzez screw » 04 Wrz 2016 01:10

My zalewamy cat lub jcb gear hp. Inni do tego rocznika leja gl 5 80w90 icu sprawa fez jezdzi

Mozesz lac. szkoda ze nie wiesz co jest zalane . I zkontroluj po godz. czy sir nie wazy

screw
Młodszy operator

Maszyna: Serwis

Firma: Serwis


case niski poziom oleju

Postprzez puszek_ZGY » 04 Wrz 2016 14:33

Mineralny z mineralnym się wymiesza. Tak w ogóle to kiedy był wymieniany olej?

Oleje szukaj po specyfikacji SAE 10W30, SAE 30 lub np dedykowane do mokrych hamulców, chociażby FUCHS AGRIFARM UTTO MP, czy FUCHS TITAN UTTO TO-4 SAE 30. Oczywiście to tylko przykłady, możesz stosować innych producentów, ale o tych samych parametrach ;)

W innym przypadku będziesz musiał się jeszcze "suplementować" dodatkami uszlachetniającymi do hamulców mokrych.
Jeśli pomogłem ---> Kliknij "pochwała" ;)

Mój kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnu2d_ ... Qbz8agHLXw

Awatar użytkownika
puszek_ZGY
Fachoperator

Maszyna: VOLVO EW140C

Firma: -


Re: case niski poziom oleju

Postprzez skorek » 05 Wrz 2016 08:08

nie wiem czy dobrze zobaczyułem ale tam most połaczony jest ze skrzynia, to działa na wspolnym oleju? czyli lac olej przeklądniowy i sprawdzic czy sie nie zważy
chodzenie po bagnach - wciaga - :)

skorek
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 03 Paź 2010 13:07
  • Miejscowość: PL

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej