wibako

CASE F 580 przerywa napęd nie chce jechac

CASE F 580 przerywa napęd nie chce jechac

Postprzez OMENKA1996 » 19 Lis 2016 16:05

Witam. Jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość :) posiadam od niedawna koparko-ładowarkę CASE F580 i przestała jeździć :/ mianowicie chodzi o to ze po małym remoncie zmiennika jazdy czyli wymiana: tarczek i simeringu moja koparka zaczęła przerywać na każdym biegu jedzie i przerywa. Bardzo prosiłbym o porady co mam sprawdzić i od czego zacząć. gdy ją kupiłem koparka była do remontu zmiennika i własnie po tym remoncie się tak stało :/ wcześniej było wszystko ok i nie przerywała :) dodam ze przy zmienniku jazdy znajduje się taka puszka z której wychodzą dwa czarne kabelki które są ucięte i jest problem ponieważ nie wiem gdzie mam to podpiąć :/ następne pytanie mam takie: czy w takiej koparce po remoncie zmiennika jazdy robi się kalibrację zmiennika? Dziękuję wszystkim za odpowiedzi bo szukałem już wszędzie i nic nie znalazłem :( Pozdrawiam!

OMENKA1996
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 Lis 2016 15:38

Maszyna: CASE 580 F

Firma: BRAK NAZWY


Reklama

simmet

CASE F 580 przerywa napęd nie chce jechac

Postprzez CaseGT » 24 Lis 2016 09:24

Coś musiałeś źle poskładać, tarczki dobrze powkładałeś z tymi przekładkami? uszczelnienia?
A może sprzęgło hydrokinetyczne do regeneracji też sie nadaje?

Do tyłu też przerywa?

A ta puszka z kablami przy zmienniku to elektrozawór jazdy, weź prostownik albo jakiś prąd 12V i spróbuj na krótko o kabelki pocierać, powinien pstrykać ten elektrozawór. Podpiety powinien być do przycisku w kabinie (dzwignia od przedniej łyżki) albo drugi w podłodze, zerknij czy reszta kabli do podpiecia nie znajduje sie po prawej stronie tam gdzie przedni rozdzielacz. Bardzo Przydatna funkcja podczas załadunku i rozładunku, Piszac to wzorowalem sie na moim 580G
Brak Turbo. Jeśli pomogłem = Pochwała

KUPIĘ Koparkę kołową od 4 do 6 ton

Case 580 GT Wspomnienia

STEYR 8100 1980r. Parts Catalog

STEYR 8100 Instrukcja Napraw Silnika WD.311 , WD.411 , WD.611

CaseGT
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 11 Cze 2013 20:01
  • Miejscowość: Kazimierza Wlk.
  • Pochwały: 2

Maszyna: Case 580GT 1992r. Sprzedany

Firma: Kupię koparkę kołową 4-6 T .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej