wibako

Wiazka serowania skrzyni Case 695 sr

Wiazka serowania skrzyni Case 695 sr

Postprzez wiadrowskim » 05 Mar 2017 13:52

Witam.
Czy ktoś z forum wymieniał wiazkę przewodów elektrycznych od sterowania skrzyni? Czy można by bylo wylutować od złączek stare i wstawić zwykłe nowe przewody ?

wiadrowskim
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 08 Sie 2013 12:01

Maszyna: Promex Castor 802


Reklama

simmet

Re: Wiazka serowania skrzyni Case 695 sr

Postprzez kwak » 10 Mar 2017 00:38

Rozumiem że chodzi ci o wiązkę pomiędzy zegarami a skrzynią . Wymieniałem w swoim New Hollandzie . Ja na szybko lutowałem do kabli obciętych przy wtyczkach . Z okrągłej wtyczki można wyciągnąć piny za pomocą specjalnego przyrządu .powinni mieć go w dobrym zakładzie z elektryką samochodową albo za pomocą teleskopowej anteny do radia :D . Co się stało z twoim kablem bo mój zrobił się sztywny jak pal azji i łamał się jak sucha gałązka .
Wszystkie urządzenia elektryczne działają z dymem w środku. Jeśli on ucieknie, są uszkodzone.http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... CPXckfT-6g

kwak
Operator

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 03 Sty 2007 21:04
  • Miejscowość: Małopolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: New Holland LB115


Re: Wiazka serowania skrzyni Case 695 sr

Postprzez wiadrowskim » 12 Mar 2017 21:56

Gdy rano odpalamy a jest ponizej 5 stopni, to nie chce ruszyć z pierszego i dugiego biegu dopiero na 3 po mału rusza i jak chwile sie rozgrzeje to dopiero wszystko wraca do normy. Pewien samozwańczy serwisant Case powiedział ze to może być wina wilgoci na przewodach, stąd moje pytanie o wiazkę, chodź według mnie jest w idealnym stanie.

wiadrowskim
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 08 Sie 2013 12:01

Maszyna: Promex Castor 802


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej