Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Case 580 sm cięgno poziomowania łyżki

28 Gru 2017 16:56

Witam
W Case 580 SM którego jakiś czas temu kupiłem ktoś zdemontował cięgno od poziomowania łyżki. Cały mechanizm został brakuję tylko elementu łączącego łyżkę z czujnikiem na sworzniu. Jeżeli ktoś ma u siebie taki system prosiłbym o jakieś zdjęcia i długość tego drążka tak abym mógł sobie dorobić.
Dodatkowo szukam opisu bezpieczników i przekaźników do tego modelu.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez michal51, 28 Gru 2017 23:58, edytowano w sumie 1 raz

Case cięgno poziomowania łyżki

28 Gru 2017 23:09

Nie napisałeś jaki model, ja mam instrukcje do super r, jeśli chodzi o opis bezpiecznikow

Case 580 sm cięgno poziomowania łyżki

11 Sty 2018 21:14

Kolego podeślij adres mail lub nr. tel- jak bedę na budowie to zrobie ci zdjecia ciegna i opis bezpiecznikow. Z tym ze pewnie nie wczesniej jak w poniedziałek.

-- Czw Sty 11, 2018 8:14 pm --

Szogun666 napisał(a):Kolego podeślij adres mail lub nr. tel- jak bedę na budowie to zrobie ci zdjecia ciegna i opis bezpiecznikow. Z tym ze pewnie nie wczesniej jak w poniedziałek.


Zgodnie z obietnica wklejam zdjęcia. Przepraszam ze tak późno ale jakoś wypadło mi to z głowy.

IMG_0869.JPG


IMG_0870.JPG


IMG_0871.JPG


IMG_0872.JPG


IMG_0873.JPG


IMG_0874.JPG

Case 580 sm cięgno poziomowania łyżki

13 Sty 2018 12:02

Dzięki!

Re: Case cięgno poziomowania łyżki

01 Lut 2021 20:01

saklawi napisał(a):Nie napisałeś jaki model, ja mam instrukcje do super r, jeśli chodzi o opis bezpiecznikow

Kolego Saklawi czy mógłbyś udostępnić schemat bezpieczników? Mam problem z automatycznym poziomowaniem łyżki i wydaje mi się że jest to związane z ciegiełkami do rozdzielacza. Poziomowanie nie działało bo yoystik był rozkręcony. Gdy usunąłem wszelkie luzy to pojawiło się poziomowanie ale teraz wystarczy dotknąć yoystik w lewo, blokuje blokuje go w tej pozycji(łapie cewka zauważyłem na rozdzielaczu) do czasu najechania na czujnik. Jest to uciążliwe bo gdy chce się lekko skorygować łyżkę a ona idzie do czujnika. Czy moje podejrzenia są trafne? Czy to tak ma działać?
Wyślij odpowiedź