wibako

Case 695 Super R problem z hydrauliką

Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez MAB » 13 Sty 2019 15:25

Witam,

Mam następujący problem:
nie działaja mi podpory oraz teleskop, stan oleju jest ok.

Z tyłu pod kabiną miga czerwona kontrolka ( raz trzy mignięcia a raz cztery mignięcia ) czy wie ktos co to oznacza?
Nigdzie nie moge znaleść kodów tych błędów żeby zdiagnozować co się dzieje.

MAB
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 13 Sty 2019 15:21

Maszyna: Case 695 super R

Firma: Mab-Tech


Reklama

simmet

Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez bottler » 10 Lut 2019 03:06

witam, mam identyczny problem, ale w moim przypadku ten problem pojawia się i znika. W ciągu dnia dochodzi do kilku dłuższych postojów a w nerwach nie sposób zapanować i ogarnąć temat. Zacząłem od gmyrania w skrzynce bezpieczników- według zaleceń sztabowego mechanika, żeby nie było- i za pierwszym razem zadziałało od razu, wróciły podpory, a teleskop wrócił po restarcie pompy (wył, wł przełącznik od włączania ramienia koparki). Później było już coraz gorzej. Tego problemu nie da się zwyczajnie rozchodzić, bo ciągle wraca. Dostałem nawet sugestię, aby sprawdzić kostkę przy stacyjce. Wg mojego mechanika problem tkwi w elektryce- naderwany przewód, poluzowany zacisk na którejś wtyczce. Ja powoli postaram się rozkminić sprawę, bo po pierwsze jestem ciekaw co jest grane, a po drugie codziennie kosztuje mnie to pewną pulę nerwów. MAB, gdybyś miał sprawę z głowy, podziel się sekretem. Jeżeli jakimś cudem sam dojdę w czym rzecz, wrócę tu. I podpowiem. Zdrówka!
CASE 580k '89r,JCB3CX '96r, 3cx'99, 4cx 2008

bottler
Fizol

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 16 Sie 2007 21:11
  • Miejscowość: pomorze

Re: Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez sss9 » 13 Lut 2019 22:53

Witam panowie przerabiałem ten temat i niestety musze zmartwić trzeba kupić nowy sterownik ten co jest z tyłu pod kabiną(z tą kontrolką). Miałem te same objawy i po wymianie wszystko minęło i już przez prawie 7 lat na nowym śmiga. Pozdrawiam

sss9
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 02 Sty 2011 14:57
  • Miejscowość: Kielce

Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez michal51 » 13 Lut 2019 23:24

sprawdź dokładnie sterownik. Może powstały jakieś zimne luty?

michal51
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 28 Gru 2017 16:22

Maszyna: Case 580 SM

Firma: brak


Re: Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez MAB » 25 Lut 2019 15:34

Witam,

sss9 napisał(a):Witam panowie przerabiałem ten temat i niestety musze zmartwić trzeba kupić nowy sterownik ten co jest z tyłu pod kabiną(z tą kontrolką). Miałem te same objawy i po wymianie wszystko minęło i już przez prawie 7 lat na nowym śmiga. Pozdrawiam


U mnie też winny był sterownik, zamówiłem nowy i śmiga super.

MAB
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 13 Sty 2019 15:21

Maszyna: Case 695 super R

Firma: Mab-Tech


Case 695 Super R problem z hydrauliką

Postprzez Rafallleon » 29 Kwi 2019 21:25

Witam panowie pytaanie z innej beczki
Chodzi mi o samopoziomowanie lyzki leko przesune joystk w prawo i blokuje sie odrazu zamyka cala lyzke delikatny wstrzas maszyny robi to samo i moje pytanie
Jest to normalne ze lyzka cala sie zamyka a nie wraca do poziomu i odblokowanie tego mocnym szarpnieciem w lewo czy cos jest nie tak
Czujnik od poziomu mam nowy
Odpina kostke od cewki na rozdzielaczu i tego nie ma na kostce caly czas 12v
Z gory dziekuje za.odpowiedz

Rafallleon
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 Kwi 2019 20:47

Maszyna: Case 959st

Firma: Auto serwis


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej