wibako

Opinia case 580 st

Opinia case 580 st

Postprzez herodek » 14 Lut 2020 20:04

Witam proszę o jakieś opinie na temat nowego case 580 st full wersja joystick. Dużo jeżdżę po drogach jak się sprawuje jazda że skrzynią power shift. Mam doświadczenie z jcb 3cx, myślę teraz o zakupie nowego case 580 st.

herodek
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 20:53
  • Miejscowość: kraków
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Opinia case 580 st

Postprzez piotrekppp30 » 09 Mar 2020 21:56

Witam. Wprawdzie pracuje na skrzyni POWER SHUTTLE ale wersja na joystickach rocznik 2019. Wrazenia z jazdy po drogach takie sobie , jest dosc glosno no i polozenie dzwigni od zmiany biegow powoduje iz bardzo trzeba sie przechylic przy zmianach biegow co nie jest zbyt wygodne no i bezpieczne zwlaszcza podczas jazdy po nierownych i waskich drogach. W POWER SHIFCIE pewnie bedzie wygodniej . oswietlenie drogowe bardzo slabe wiec jada noca czasem podnosi cisnienie :). Bardzo denerwuje brak jakiejkolwiek konrolki na wrost na desce rozdzielczej ciagle trzeba sie ogladac na bok aby sprawdzic cokolwiek. Fotel GRAMMER dosc wygodny tylko za mala regulacja oparcia tylnego. Bardzo malo miejsca na nogi przy obracaniu fotela, a zbyt wysoki nie jestem 173 cm. Maszyna dosc szybka da sie osiagnac ponad 40 km/h. ale spalanie wtedy zabija :) Bardzo ciezko chodzi dzwignia od kierunkowskazow i zmiany swiatel czesto przy wlaczaniu kierunkowskazu zmieni sie swiatla na dlugie tak samo przy wlaczaniu wycieraczki ale da sie przyzwyczaic . Mocy przy kopaniu nie brakuje ale przy spychaniu juz jest gorzej, kola traca przyczepnosc a lyzka ma jakby tendencje do nurkowania jednoczesnie unoszac przod przez co brak sterownosci przy pchaniu . Nie pracuje na tej maszynie zbyt dlugo ale narazie mam takie spostrzezenia z eksploatacji.

piotrekppp30
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 09 Mar 2020 21:24

Maszyna: CASE 580 ST

Firma: ENERGO PRO


Opinia case 580 st

Postprzez herodek » 09 Mar 2020 21:56

Dzięki za opinie kupiłem jcb 3cx. Tak padło. Pozdrawiam

herodek
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 20:53
  • Miejscowość: kraków
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej