wibako

CASE 580 '90 prosze o opinie

CASE 580 '90 prosze o opinie

Postprzez mikusgt » 25 Kwi 2020 12:57

Marka i model maszyny: case 580
Rok produkcji: 1990

Witam! jestem tu nowy i potrzebuje informacji na temat case 580 rok ok 1990 ..... mam zamiar sie budowac i potrzebuje kupic koparke! Koparka bedzie mi potrzebna na dluzszy czas, bo ma zamiar budowac dom i w kolo niego 4 male domki , zrobic drogi itd.... Prosze o opinie tego sprzetu .... chyba ze polecacie cos innego!

mikusgt
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 25 Kwi 2020 12:35

Maszyna: jeszcze brak

Firma: handlowo-uslugowa


Reklama

simmet

prosze o opinie

Postprzez saklawi » 26 Kwi 2020 11:43

Ale jaki model? Ogólnie każda wiekowa, używana koparko ładowarka która jest zadbana jest dobra a która jest złomem nie jest dobra. Nie skupiaj się na modelu tylko na tym by jej stan był dobry a jak jesteś zielony w temacie to weź sobie mechanika lub operatora do oględzin bo inaczej kupisz sobie trupa.

saklawi
Pomocnik operatora

Maszyna: Case 580 SR

Firma: Firma uslugowa


Re: CASE 580 '90 prosze o opinie

Postprzez mikusgt » 26 Kwi 2020 17:38

wlasnie co do modelu to nie wiem , bo nie wiem czy one sie roznia :) wiem, ze ma byc lyzka krokodyl i 4x4

mikusgt
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 25 Kwi 2020 12:35

Maszyna: jeszcze brak

Firma: handlowo-uslugowa


CASE 580 '90 prosze o opinie

Postprzez saklawi » 27 Kwi 2020 07:57

Różnią się tym, że kolejne serie to nowsze modele, chcesz coś w miarę przyzwoitego to kup sobie SLE, a starsze modele jak pisałem wyżej jak trafisz na zadbany to na własne potrzeby Ci wystarczy ale trafic coś dobrego to prawie cud. A tak poza tym czy ma 4x4 i krokodyla to chyba widać, więc skup się na stanie technicznym jak popracujesz nią chwilę to od razu zobaczysz co ja boli czy ma luzy, czy ma siłę czy kopci i czy na wycieki to taka podstawa oględzin. Jak ktoś ma odrobinę doświadczenia w pracy na sprzęcie od razu coś o niej powie chociaż po tym jak maszyna wygląda czy jest malowana i picowana do handlu czy bieżąco używana dlatego lepiej wziąć kogoś do ogledzin. a co do różnic między modelami wątpię by ktoś użytkował je wszystkie i mógł mieć rzetelną wiedzę na temat wszystkich modeli. Poszukaj lupką w tematach case przewinelo się to kilka razy i nie ma jakiejś usystematyzowanej wiedzy na ten temat

saklawi
Pomocnik operatora

Maszyna: Case 580 SR

Firma: Firma uslugowa


Re: CASE 580 '90 prosze o opinie

Postprzez mikusgt » 27 Kwi 2020 08:32

dziekuje za fajna podpowiedz!!!

mikusgt
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 25 Kwi 2020 12:35

Maszyna: jeszcze brak

Firma: handlowo-uslugowa


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej