wibako

Siłownik do wspomagania CASE 580ckb

Siłownik do wspomagania CASE 580ckb

Postprzez verbea » 15 Paź 2008 18:23

Witam pękła mi obudowa od siłownika do wspomagania do mojej starej a jakże dobrej maszyny CASE 580 CKB. I tu mam pytanie czy ktoś może wie gdzie takie coś kupię. On jest jakiś dziwny bo ma na końcu pręta gwint i na początku siłownika też jest gwint. Tam się nakręca końcuwki takie jak w ciągniku i jazda:) A na poważnie jest mi to pilnie potrzebne. Aha u mnie są 2 takie siłowniki po 1 na każde koło. Pozdrawiam
verbea

verbea
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 01 Maj 2008 08:25
  • Miejscowość: Płock

Reklama

simmet

Postprzez 580f » 15 Paź 2008 22:54

Witam. Ja też miałem podobny problem. Mam Case 580F i było u mnie to samo mianowicie miałem wyparek gość wrypał mi się w koło samochodem i pokiereszował mi trochę układ kierowniczy. Miałem problem ze znalezieniem części i dopiero u autoryzowanego dilera Case znalazłem coś takiego ale cena była kosmiczna więc postanowiłem to przerobić. Wstawiłem grubsze siłowniki(jak podejrzewam masz takie cienkie tam) i poprzerabiałem uchwyty na te z Ursusa nieznam modelu to tzw "osiemdziesiątka" hehe i mam spokój działa mi to już dobre 3 lata koszt tego wyniusł mnie około 1500 a diler za to co chciałem chciał ponad 3000.

580f
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 14 Paź 2008 23:50
  • Miejscowość: Nowe Brzesko

Postprzez Unicons » 16 Paź 2008 08:48

Wysłałem zapytanie do mojego dostawcy o cylinder oraz o pakiet uszczelnień. 606634847
UNICONS części - jakość bez kompromisów, cena bezkonkurencyjna.

Awatar użytkownika
Unicons
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 19 Gru 2007 16:37
  • Miejscowość: Gliwice

Postprzez verbea » 16 Paź 2008 10:44

Dziękuje za podpowiedzi. Ja miałem od MTZ ale nie pasował więc dziś zawiozłem siłownik do ojca który jest tokarzem i coś wykombinuj. U mnie odpadł ten diekiel który już wcześniej był spawany a ojciec mi wytoczy taki tylko nakręcany. Na siłowniku zrobi gwint i zamiast dekla będzie taka duża nakrętka. Powinno działać bo tyam i tak niema oleju więc nie trzeba uszczelniać.
verbea

verbea
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 01 Maj 2008 08:25
  • Miejscowość: Płock

Postprzez Unicons » 16 Paź 2008 11:21

Życzę powodzenia.
Natomiast w przypadku innych części do Case zapraszam do współpracy - UNICONS
UNICONS części - jakość bez kompromisów, cena bezkonkurencyjna.

Awatar użytkownika
Unicons
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 19 Gru 2007 16:37
  • Miejscowość: Gliwice

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej