wibako

Wyciek z wałka ataku.

Wyciek z wałka ataku.

Postprzez toobek » 21 Lis 2020 23:52

Witam wszystkich na forum. To mój pierwszy post. Od miesiąca jestem posiadaczem koparko ładowarki CASE 580 SM. To mój pierwszy sprzęt tego typu. Pomału ogarniam wszelkie problemy ale z jednym nie mogę sobie poradzić. Mianowicie w przednim moście (most nowszego typu sworznie zwrotnic na 4 śruby) mam caly czas wyciek z wałka na który nałożony jest wał napędowy. Ściągnąłem wał i wybiłem ten dekiel w którym jest uszczelniacz. Wymiana uszczelniacza na nowy nic nie dała ponieważ wyrobiony jest rowek w wałku w miejscu styku wargi uszczelniacza z wałem. Może ktoś miał podobny problem i podpowie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

toobek
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Lis 2020 23:43

Maszyna: Case 580SM

Firma: Prywatnie


Reklama

simmet

Wyciek z wałka ataku.

Postprzez zeppelin zm 15 » 22 Lis 2020 08:43

A masz np możliwość wbić uszczelniacz ciut głębiej? Lub minimalnie płycej? Tak aby uszczelniacz nie trafił w to samo miejsce.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: Wyciek z wałka ataku.

Postprzez toobek » 22 Lis 2020 11:36

Uszczelniacz nabija się w dekiel a dopiero dekiel z uszczelniaczem nabija się w obudowę mechanizmu różnicowego. Zobaczę czy da się go jakoś płycej nabić. A czy ewentualnie uszczelniacz combi można zastąpić zwykłym simeringiem?

toobek
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Lis 2020 23:43

Maszyna: Case 580SM

Firma: Prywatnie


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej