wibako

580 sle servo power wymiana na mechaniczny rozdzielacz

580 sle servo power wymiana na mechaniczny rozdzielacz

Postprzez nik23 » 01 Gru 2020 09:51

Marka i model maszyny: 580sle
Rok produkcji: 1997

Czy dużym problemem jest wymiana rozdzielaczy z sterowanych na joyach. Na mechaniczne w tej maszynie, oczywiscie uzywane od podobnego modelu (sk sle), czy cos wiecej musze wybebeszyc poza rozdzielaczem kawalkiem podlogi i podporą znaczy mocowaniem i ciegnami?

nik23
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lis 2020 18:18

Maszyna: Case,

Firma: Y,,,,y


Reklama

simmet

580 sle servo power wymiana na mechaniczny rozdzielacz

Postprzez CSB_Ostrowski » 18 Sty 2021 21:14

Przerobiłem tak swoją jeszcze leżą u mnie elektrozawory rozdzielacze jednostka sterująca jak by ktoś chciał. Przeróbka tyłu jest banalnie prosta gorzej z przodem trzeba się pomęczyć a i tak nie dam gwarancji że będzie chodziło bo miałem jakiś problem z tym więc go opchnąłem i to ci radzę jak najszybciej lepiej poszukaj i dokup elektrozawór nowy będzie kosmos używany ciężko znaleźć a będzie się robiło coraz gorzej jeszcze próbuj zamieniać zawory miejscami czasem pomaga ale na krótką metę.

-- 18 Sty 2021 21:14 --

Sprostowanie: Ja miałem 580k Prestige. Całe sterowanie tej maszyny jest z tyłu na 6 blokowym rozdzielaczu proporcjonalnym i 4 blokowym rozdzielaczu typu on/off oba Danfoss'a. Sterowanie pod fotelem z dżojami do wyrzucenia. Manualny pasuje jak ulał bez przeróbek. Przód to już zabawa podłączenie nie jest trudne ale trochę się nie zgadza coś zaślepiałem chyba przelewówkę i nie wiem czy na przód nie powinno iść mniejsze ciśnienie ale nie pamiętam już musisz popatrzeć jak jest w oryginalnej manual, porobić zdjęcia. Coś sprzedasz z tego co zostanie więc się zwróci. Powodzenia.

CSB_Ostrowski
Nowicjusz

Maszyna: JCB 3CX

Firma: CSB_Ostrowski


Re: 580 sle servo power wymiana na mechaniczny rozdzielacz

Postprzez nik23 » 22 Sty 2021 21:15

Dzieki za info. Narazie ogarnąłem ze robi, najgorzej jak zimna bo strasznie drętwa i nerwowa.
Tył robi spoko problemy mam jedynie z przodem. A jak jest z podłaczeniem sprzegla i blokady do joya od przodu

nik23
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Lis 2020 18:18

Maszyna: Case,

Firma: Y,,,,y


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej