wibako

Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Postprzez lukaszlisek7@wp.pl » 23 Gru 2020 11:08

Marka i model maszyny: Case 580k
Numer seryjny: JJH0071027

Pomocy nie mogę nigdzie po numerach sprawdzić jaki jest rok produkcji koparko ładowarki Case 580k Cabine
JJH0071027 Kupiłem koparkę i nie mogę za żadne skarby sprawdzić roku produkcji ani na żadnej tabliczce jie ma może trafi się jakiś magik jak to sprawdzic

lukaszlisek7@wp.pl
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 23 Gru 2020 10:58

Maszyna: Case 580k

Firma: Rk homeserwice


Reklama

simmet

Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Postprzez CSB_Ostrowski » 18 Sty 2021 19:31

Prawdopodobnie jest to 89 ewentualnie 90 sprawdź w sklepie w którym kupujesz części w katalogu powinni mieć lub na innych częściach koparki może na felgach są wybite, most, rozdzielacz, pompa powinna być Parkera i mieć tabliczkę a tych pomp raczej się nie wymieniało. Może w katalogu CASE online coś znajdziesz lub zadzwoń do serwisu. Tak naprawdę rok maszyny to mało ważna informacja jak masz nr seryjny bo stan maszyny nie zależy od wieku a niestety te Case'y były upierdliwe (obrót,czopy zwrotnicy,samo poziomowanie łyżki przedniej). Powodzenia.

Autor postu otrzymał pochwałę

CSB_Ostrowski
Nowicjusz

Maszyna: JCB 3CX

Firma: CSB_Ostrowski


Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Postprzez lukaszlisek7@wp.pl » 19 Sty 2021 22:30

Dzieki za odzew a takie pytanie do csb Ostrowski posiadasz moze taki sprzet jak koparoladowarka case bo mial bym pare pytan niedawno kupilem maszyne wiec wolalbym radzic sie kogos bardziej doswiadczonego niz ja

lukaszlisek7@wp.pl
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 23 Gru 2020 10:58

Maszyna: Case 580k

Firma: Rk homeserwice


Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Postprzez CSB_Ostrowski » 19 Sty 2021 22:55

Niestety już nie. Obecnie posiadamy JCB 3cx i CASE 695 Sr ale pytaj po to to forum postaramy się pomóc jak nie Ja to koledzy

-- 19 Sty 2021 22:55 --

Sprawdzaj też inne posty moje i kolegów tam jest wiele informacji

CSB_Ostrowski
Nowicjusz

Maszyna: JCB 3CX

Firma: CSB_Ostrowski


Jak sprawdzić rok produkcji koparki

Postprzez lukaszlisek7@wp.pl » 20 Sty 2021 08:58

Ok dzięki chodzi mi dokładniej o sprawdzanie oleji co gdzie i jak ponieważ gdzieś skądś kąpię mi czarny olej mam nadzieję że jest to silnikowy raz robiłem dolewkę do silnika na wiosnę wymiana ale jak bd w domu to umyje dokładniej maszynę i będę się odzywał co gdzie i skąd może wyciekać

lukaszlisek7@wp.pl
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 23 Gru 2020 10:58

Maszyna: Case 580k

Firma: Rk homeserwice


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej