wibako

Case 590SM Niesprawny tylny rozdzielacz po regeneracji

Case 590SM Niesprawny tylny rozdzielacz po regeneracji

Postprzez Gufi » 18 Lip 2021 13:04

Marka i model maszyny: Case 590SM
Rok produkcji: 2003

Witam wszystkich,

niedawno stałem się posiadaczem koparko ładowarki case 590SM z 2003 roku z cieknącym tylnym rozdzielaczem (ok 3-4 litry na dzień). Rozdzielacz oddałem do regeneracji. Przed naprawą maszyna działała poprawnie, miała siłę, podnosiła się na tylnej łyżce bez problemu.

Po regeneracji rozdzielacza nie działa żadna funkcja, siłowniki ruszają po 1-2cm w każdą stronę. Nie można podnieść tylnego ramienia (przednie ramię robocze działa bez zarzutu jak i wspomaganie). Pompa nie wydaje żadnych dziwny dźwięków.
Olej uzupełniony, olej z pompy do rozdzielacza dochodzi (nie mierzyłem ciśnienia bo wcześniej chodziło wszystko normalnie),
rozdzielacz robi się ciepły od nagrzanego oleju, syczy jakby się sekcje normalnie otwierały. Rozpiąłem ostatni siłownik od łyżki i wysuwa się tylko w jedną stronę a z z powrotem trzeba naciskać wielokrotnie dźwignią żeby chciał się z powrotem cofnąć. W jednym przewodzie olej jest a w drugim nie.

Co do podłączenia rozdzielacza raczej wszystko jest okej, bo przed regeneracją porobiłem zdjęcia gdzie co jest podłączone.

Ma ktoś może jakiś pomysł co może być nie tak?

Gufi
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 18 Lip 2021 11:24

Maszyna: Case 590SM

Firma: własna


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej