wibako

case 580K nie zapalają się kontrolki filtrów

case 580K nie zapalają się kontrolki filtrów

Postprzez mireco » 08 Sty 2009 14:45

witam
kupiłem używaną maszynę jakiś czas temu i od początku przy włączeniu zapłonu nie zapalają się kontrolki filtrów, można to jakoś sprawdzić? żarówki w kontrolkach są dobre, są gdzieś jakieś czujniki które które dają sygnał na kontrolki?

mireco
Fizol

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 21 Sie 2008 20:31
  • Miejscowość: Łęczna

Reklama

simmet

Postprzez Andrzej40 » 08 Sty 2009 17:51

Witam kolego od filtra powietrza jest tuż za filtrem ,czujnik dwa kabelki wystarczy zdjąć i je połączyć. Od hydrauliki jest pod spodem maszyny dwa filtry jeden przy zmienniku ,to od oleju w skrzyni ,moście,i zmienniku. tam nie ma czujnika ale warto wymienić olej i filtr.Obok niego jest drugi filtr i zaraz za nim masz czujnik filtra tak samo zdjąć kabelki spiąć i powinna zaświecic kontrolka.Mieszkam nie daleko Ciebie jak bys miał inne pytania możemy się spotkać .Pozdrawiam

Andrzej40
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 09 Lis 2008 23:27
  • Miejscowość: Parczew

Postprzez mireco » 08 Sty 2009 19:36

serdecznie dziękuję za podpowiedzi, już ze 2 miesiące próbuję znaleźć trochę czasu zeby się umówić i podjechać do Parczewa, ale to albo remoncik mieszkania, awaria auta albo coś na działeczce mam do roboty. Myślę że jak zrobi się cieplej to zadzwonię, umówimy sie i podjadę bo mam kupę pytań a w tej branży jestem baaardzo świerzy.

mireco
Fizol

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 21 Sie 2008 20:31
  • Miejscowość: Łęczna

Postprzez solution » 12 Sty 2009 22:51

ale panowie.kontrolki filtrow w tej maszynce nie zapalaja sie po wlaczeniu zaplonu.zapalaja sie tylko jak filtry sie zapcchaja.
Wszystko o CASE i nie tylko

solution
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 17 Sie 2008 16:58
  • Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej40 » 15 Sty 2009 23:11

zapalają się przy zapłonie u mnie w każdym razie pozdrawiam

Andrzej40
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 09 Lis 2008 23:27
  • Miejscowość: Parczew

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej