wibako

case 580 sle

case 580 sle

Postprzez fadroma » 28 Sty 2009 20:05

Witam. Koledzy wycieka olej z pompy hydraulicznej przy wałku czy da się to naprawić

fadroma
Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 21 Paź 2008 14:26
  • Miejscowość: Warszawa

Reklama

simmet

Postprzez pawel19 » 28 Sty 2009 20:30

witam. a bardzo wycieka.?? bo ja mam podobny problem z tym ze u mnie to tylko jak narazie jest mały przeciek, zawilgocone . (tak jak by się pociło)
ale z tego co wiem to większa robota.??? sporo rozbierania.:( .żeby sie dostać do samej pompy i żeby ją wyjąć to trzeba rozebrać przód chłodnice itp.
pawel

pawel19
Pomocnik operatora

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 09 Gru 2007 16:12
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: case 580 SLE


Postprzez Andrzej40 » 28 Sty 2009 22:13

Witam chłodnicy nie trzeba rozbierać tylko obciążnik odkręcić i będzie widać pompę jest na 4 śrubach + przewody moment zdemontujesz wtedy pompę do góry wałkiem w imadło,luzujesz śruby i odkręcasz zdejmij dekiel ,dociskając wałek do dołu żeby nie wylazł .Z otworu dekla wyciągasz zabezpieczenie segier i wyciskasz stary uszczelniacz zamawiasz nowy są dostępne bo kupowałem i to robiłem i jeszcze dla pewności uszczelka na dekiel pompy taki oring trzeba go ułożyć w rowku w miejsce starego. na nowy uszczelniacz odrobina smaru wsuwasz delikatnie na wałek skręcasz montujesz i pozamiatane. Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 10:22 pm ]
te uszczelnienia twardnieją ze starosci i jak już raz trochę pusci to trzeba wymienić koszty żadne 3 godz roboty na a potem już most przedni jest suchutki bo na pewno tam wam się pojawił olej

Andrzej40
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 09 Lis 2008 23:27
  • Miejscowość: Parczew

Postprzez SERVICEBOOK » 29 Sty 2009 21:00

Podaj mi na maila serial maszyny - odeślę zwrotnie fragment z katalogu części...

Pozdrawiam!
Sławek
Dokumentacje do maszyn

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej