wibako

po 20 minutach zapowietrza mi się case 580sle renger

po 20 minutach zapowietrza mi się case 580sle renger

Postprzez Endriu » 25 Mar 2009 17:55

Witam jak w temacie mam Case 580sle renger jest on z pompą paliwową sekcyjną a pompka paliwa ręczna jest taka wciskana z gumowym mieszkiem.Problem polega na tym że jak postoi dłużej np 20 min to mu cofa paliwo i jak go palić to już kulawo chodzi. Natomiast jak się napompuje pompką ręczną to odpala bez kłopotu.W każdym razie po nocy nie ma paliwa w przewodzie przed pompką ręczną. Proszę o pomoc ,pozdrawiam.

Endriu
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 10 Mar 2009 20:10
  • Miejscowość: Parczew

Reklama

simmet

Postprzez piter306 » 25 Mar 2009 19:46

Można kupić zaworek zwrotny i zamontować na przewodzie paliwowym, najprościej i najtaniej :)

piter306
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 08 Lut 2007 22:26
  • Miejscowość: Myslovitz

Maszyna: Atlas, Terex, Case

Firma: To tu, to tam


Postprzez kubackim » 25 Mar 2009 20:13

Prawdopodobnie zaworki w pompce wstępnej ( ręcznej) nie trzymają. Nie wykluczone że dostał się jakiś syf ze zbiornika i nietrzymają . Pompka jest rozbieralna więc wykręciłbym ją i przeczyścił, ewentualnie wymieniłbym zaworki.

kubackim
Operator

  • Posty: 354
  • Rejestracja: 09 Sty 2009 20:14
  • Miejscowość: Wielkopolska
  • Pochwały: 13

Postprzez Endriu » 25 Mar 2009 20:19

Dziękuje kolego za cenną informację własnie byłem ciekaw czy ta pompka jest rozbieralna , bo też ją podejrzewałem . Syf ze zbiornika jest bardzo prawdopodobną przyczyną , jutro się biorę za to napisze o efektach.Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 10:46 pm ]
O tym zaworku zwrotnym też pomyślałem , Kolego Piter306 tylko że myśl że bez niego też powinno być dobrze powstrzymuje mnie przed założeniem (narazie).ale biore to pod uwagę.

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 7:20 pm ]
Witam .przeczyściłem pompkę wydmuchałem syf zaworek niby trzyma tak na usta założyłem ,i dalej to samo postoi i kulawka go łapie jak zapalę ,dołożyłem zaworek zwrotny tuż przed pompką postał troche i dalej to samo trzeba gibnąć pompką bo gdzieś te paliwo z niej znika.No i zgłupiałem nie wiem co dalej.pomocy.

Endriu
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 10 Mar 2009 20:10
  • Miejscowość: Parczew

Postprzez serwisant case » 02 Lis 2010 21:04

NIE POPIERAM DZIADOWANIA WYMIEN POMPKE I PO ZAWODACH W DYSPOZYCJI KILKA SZTUK Z VAT I BEZ I WIELE INNYCH RZECZY PZDR.

serwisant case
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 02 Lis 2010 19:25
  • Miejscowość: śląsk

Postprzez jacek j » 03 Lis 2010 22:46

Sprawdż zawór wyjściowy na powrót z pompy wtryskowej,pod tą małą srubką powinna być sprężynka z kulką,powinna dawać charakterystyczny pisk przy pompowaniu ręczną pompką.Odpowiada za utrzymanie wstępnego ciśnienia paliwa na pompie wtryskowej.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej