wibako

cieknący olej ze sprzegla

cieknący olej ze sprzegla

Postprzez Kudłaty » 27 Mar 2009 22:56

Koledzy mam pewien duzy problem jak dla mnie. mianowicie mam CASE 580K (koparko ładowarke) i pewnego razu musialem wymienić kolo zamachowe bo wieniec sie zepsul.wstawilem nowe kolo zamontowalem na nim jak bylo wczesniej sprzeglo hydrokinetyczne ale pewien madry czlowiek kazal wymienic mi uszczelniacz metalowo gumowy znajdujacy sie w pompie jazdy zamocowanej na pokrywuie ktora byla akurat wyjeta. zakupilem nowy oryginalny za 120zl i zamontowalem.poskrecalem jak bylo. od tej pory gdy zalaczam silnik po rozgrzaniu sie oleju wycieka mi se spustu u dolu obudowy sprzegla,. rozkrecilem simmering po pewnym czasie wstawilem nowy bo tamten przy wkladaniu troszke sie zagial nowy takze oryginalny wstawilem juz bez usterek , poskrecalem i nadal cieknie koparka jezdzi ale z biegiem wycieku oleju slabnie i szarpie co akurat zrozumiale. pytanie tylko mam dlaczego tam mi sie niefajnie dzieje i jaka tego przyczyna co wymienic albo co jest nie tak przed pierwszym przykreceniem wszsytko bylo ok zastanawiam sie czy to moze tez filtr oleju ktory tam jest moze to on zabrudzony bo ma z 12 lat ale czy gdy go wymienie wyciek sie straci? nie wiem nowy w tym jestem i zielony poradzcie strasznie mi na tym zalezy. jesli cos niejasne z tego mojego referatu to pytajcie rozkrecalem to z 10 razy napatrzylem sie ale samym wzrokiem i dedukowaniem nie dalo rady naprawic. pomocy koledzy
Ostatnio edytowany przez Kudłaty, 28 Mar 2009 07:35, edytowano w sumie 1 raz

Kudłaty
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 Lut 2009 23:47
  • Miejscowość: Zabrze

Reklama

simmet

Postprzez Andrexxxx » 28 Mar 2009 02:30

WYBACZCIE ZA WULGARYZM ale nie wymieniać płynów i filtrów to głupota jest a potem problemy i krzyk ratunku bo to mi zdechło czy tamto. WYMIEŃ FILTR BEZ WZGLĘDU CZY POMOŻE CZY NIE i nie na darmo pisze wersalkami :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 1:32 am ]
ZASRANA OSZCZĘDNOŚĆ NA OLEJACH I FILTRACH ALE MAJĄTEK


Nie wybaczymy, zakaz to zakaz!
Ostatnio edytowany przez Andrexxxx, 28 Mar 2009 07:37, edytowano w sumie 1 raz
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej