wibako

Case 580 sle Problem z uruchamianiem

Case 580 sle Problem z uruchamianiem

Postprzez Siskoooo » 15 Sty 2010 16:57

Witam, mam case 580 sle, ale od jakiegos czasu ciezko ja uruchomic, akumulator 125ah, rozrusznik sprawdzałem , jest wszysko wporzadku, ale mimo to starsznie ciezko kreci, i nie jest to spowodowane mrozem, bo przy plusowych temperaturach tez ja było ciezko uruchomic, znajomy ma identyczna, i ma ten sam problem, moze ktos sie z czyms podobnym spotkał o co moze tu chodzic?

Pozdrawiam

Siskoooo
Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 15 Sty 2010 16:51
  • Miejscowość: Piaseczno

Reklama

simmet

Postprzez zibi75x » 15 Sty 2010 18:27

Jezeli kręci tak wolno jak mój to zobacz jak ja go odpalam , a kręci szybko tylko jak jest całkiem ciepło lub jak już pracował . to chyba wina zdrowej pompy chydrauliki , bo odpalałem też nówki sztuki i też za szybko nie kręciły, choć szybciej niż moja ale też odpali.
http://www.youtube.com/watch?v=iUt5s47T ... re=related

zibi75x
Młodszy operator

  • Posty: 107
  • Rejestracja: 25 Lis 2009 21:57
  • Miejscowość: Dolny Śląsk

Postprzez jacek j » 15 Sty 2010 21:10

Akumulator minimum.750A prądu rozruchowego pojemność mniej istotna.Wymienić kabel plusa na nowy,jak jest chebel to pewnie już ponadpalany i ma straty(wymienić lub pominąć).Wymienić 2 plecionki masy od klemy do ramy i przy silniku od ramy do rozrusznika.Wyczyścić i zakonserwować wszystkie te połączenia i będzie palić jak nowa.
Potrzebny naprawde dobry prąd dla tych rozruszników a stare poprzegrzewane kable,pośniedziałe i ponadrywane dobrze mogą robić jako"grzałki" a nie do rozruchu silnika.Usterki te dotyczą 9 na 10 maszyn słabo kręcących modeli SLE,SM.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej