wibako

koparka case 595 nie reaguje na ruchy joystika prawego i le

koparka case 595 nie reaguje na ruchy joystika prawego i le

Postprzez pawelele » 28 Kwi 2010 23:09

kable sprawdziłem płyty mniej więcej też czy ktoś wie co to może być dzięki z góry :D

pawelele
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 28 Kwi 2010 21:28
  • Miejscowość: lublin

Reklama

simmet

Postprzez sebiw1 » 29 Kwi 2010 00:26

trzebaby jakoś odczytać błędy...i je zinterpretować ;)

sebiw1
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 27 Kwi 2009 15:30
  • Miejscowość: Otwock

Postprzez pawelele » 29 Kwi 2010 21:07

dobrze by było odczytać te błędy ale to tylko chyba serwis, jeszcze poszukam, ale jak ktoś coś wie to niech podpowie będę wdzięczny

pawelele
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 28 Kwi 2010 21:28
  • Miejscowość: lublin

Postprzez jacek j » 29 Kwi 2010 21:23

Sprawdż przycisk uzbrajania hydrauliki oraz przełącznik pod fotelem do zamiany ładowarki z koparką a potem tylko serwis a wyrywnych do naprawy niewielu.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez pawelele » 29 Kwi 2010 21:56

przełączniki sprawdziłem w fotelu też przycisku jeszcze nie bo nie byłem pewien który to bo są mocno wytarte a operatora nie było jutro sprawdzę dzięki :D

[ Dodano: Czw Kwi 29, 2010 10:15 pm ]
a jeszcze mam pytanie czy komputer, joystiki lub płyty elek. pod przyciskami lubią się psuć?

pawelele
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 28 Kwi 2010 21:28
  • Miejscowość: lublin

Postprzez sebiw1 » 01 Maj 2010 19:27

Nie wiem czy to jest to samo jak w naszym 590 na joystickach ale u nas Serwis zawsze sprawdza dwa czujniki potencjometryczne na przedniej łyżce...tyle tylko że u mnie tylna łyżka "prawie zawsze" jest sprawna. A jak jesteś fotelem na tylnej łyżce ,wyłączysz i włączysz kilkukrotnie hydraulike przyciskiem to tył nadal nie działa? Wogóle jak przełączasz ten przycisk to słychać delikatną zmianę pracy silnika? Podobno do 595 Serwis ma jakieś oprzyrządowanie... A może jakiś bezpiecznik...(np od zasilania kompa o ile jest taki). Może spróbuj włączyć tryb awaryjny...

ps... z tego co mi sie przypomina po rozmowie z serwisantem to w 595 błędy oczytuje się na jakimś wyświetlaczu (chyba tym z boku kolumny kierowniczej) - w 590 na joy na pewno odczytuje się krotność migania lampek.

sebiw1
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 27 Kwi 2009 15:30
  • Miejscowość: Otwock

Postprzez pawelele » 02 Maj 2010 23:10

dzięki na tygodniu się pobawię o wynikach dam znać

pawelele
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 28 Kwi 2010 21:28
  • Miejscowość: lublin

Postprzez sebiw1 » 06 Maj 2010 14:10

ps. u mnie tryb awaryjny włącza się poprzez przytrzymanie dwóch guziczków na prawym joy, odpaleniu maszyny i poczekaniu kilka sekund aż diody wskazujące pracę zaczną migać jednostajnie - wtedy można puścić te dwa przyciski. Jeśli Twój komputer jest firmy Orvitek Inc. to bardzo możliwe że jest tak samo...

sebiw1
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 27 Kwi 2009 15:30
  • Miejscowość: Otwock

Postprzez IOWSERVICE » 19 Maj 2010 09:48

Koparko ładowarki firmy CASE oraz New Holland są wyposażone w przekładnie POWERSHIFT firmy DANA SPICER. Sterowanie odbywa się po przez wybierak typu EGS. Przekładnia oraz system EGS są serwisowane przez naszą firmę, która jest autoryzowanym i jedynym w Polsce Centrum Serwisowym dla firmy DANA SPICER. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na nasza stronę www.iowservice.pl . Gwarantujemy najniższe ceny za oryginalne części oraz profesjonalny serwis. Bezpłatnie udostępniamy dokumentację techniczną oraz wykazy części zamiennych
Oryginalne części zamienne dostępne 24H - DANA SPICER, CLARK-HURTH, CARRARO, KESSLER oraz remonty i mobilny serwis

Awatar użytkownika
IOWSERVICE
Pomocnik operatora

  • Posty: 66
  • Rejestracja: 05 Gru 2006 09:40
  • Miejscowość: Kochlice, ul. Lubinska 1C 59-222 Milkowice, POLSKA
  • Pochwały: 2

Maszyna: Od A do Z


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej