wibako

Case 590 SR- Przyciski.

Case 590 SR- Przyciski.

Postprzez rattler » 25 Maj 2010 20:23

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum więc najpierw się przywitam :) Do tej pory pracowałem na gąsienicówkach ale od kilku dni na 590, w sumie wszystko jest ok, tylko mam jeden problem i pytanie. Chodzi mi o dwa przyciski oraz przełącznik które widać na zdjęciu w ramce. Mam instrukcję ale o tym w niej ani słowa, na rysunkach tablicy przycisków ani śladu. Czy ktoś z Was orientuje się może do czego są? Po przełączeniu dolnego przełącznika nic się raczej nie dzieje, a po przełączeniu przycisków na wyświetlaczu wyświetla się raz zegar, potem symbol świec żarowych i jeszcze parę innych rzeczy... Znajomy powiedział mi, że to przyciski dla serwisu i żeby ich nie ruszać ale ja mam taką naturę że... no muszę ruszyć :twisted:
Oto zdjęcie:

Image

Maszyna jest z roku 2007. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek :)

Awatar użytkownika
rattler
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 25 Maj 2010 19:53
  • Miejscowość: Węgierska Górka

Reklama

simmet

Postprzez promotech » 26 Maj 2010 09:55

to prawda to są przyciski dla serwisanta
ten pierwszy od lewej sluży do przewijania opcji menu lub danych wyświetlanych na ekranie podłączonego komputera,
ten drugi sluży do wyświetlenia i potwierdzenia opcji menu na ekranie podł. komputera diagn.

pozdrawiam

www.promotech-polska.pl
Marek

promotech
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 24 Maj 2010 12:55
  • Miejscowość: warszawa

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej