wibako

atlas problem z napedem :(

atlas problem z napedem :(

Postprzez tomec » 29 Sie 2007 20:52

panowie kupilem atlasa 1602d 78 rocznik i mam problem jedynie z napedem,bo daj 4x4 i idzie w terenie ze kamazy mi na lince w bokiem stawie ,a jak wlacze 4x2 to nie ma sily pod gorke wjechac,agil mowi mi ze jest jakis przelacznik co na kazde kolo idzie a ja nie wiem gdzie...:( pomozcie prosze bo jutro musze daleko jechac i za wolno mi sie ona toczy :(

ps czy ja moge wyciagac kopiące sie wywrotki?czy nic nie urwe i czy moge sie kopac w grzaskim terenie czy zaraz waly mi popadaja?prosze o pomoc bo nigdy na kolach nie robilem a mam gosienicowke i tam jest inaczej :(

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Reklama

simmet

Postprzez krystian52 » 29 Sie 2007 22:52

ad. 1 co to jazdy nie mam pojęcia

ad.2 czy możesz ciągnąć kopiące sie kamazy- oczywiście...

Jak myślisz dlaczego niektóre koparki kołowe mają pług zamiast łap? przecież gdyby mosty padały od takiego czegoś to nikt by tego nie robił.


Krystian

krystian52
Pomocnik operatora

  • Posty: 54
  • Rejestracja: 02 Lip 2007 18:43
  • Miejscowość: opole

Postprzez bazi » 30 Sie 2007 22:08

tomec pracowalem swego czasu na 1302 78 rok jeszcze na tyczkach i mialem jeden przełącznik pod fotelem drugi na burcie po prawej i taki pneumatyczny "grzybek" pod prawa stopa obok hamulca. Nie wiem czemu słuzyły te wichajstry ale gdy na szosie przełączyłes oba na "1" i wcisłeś ten grzybek pod noga to ruła sie prostowała i szła jak głupia :lol: trudno było lejce utrzymac heheheh ale dość szybko maszyna sie grzała wtedy wiec to na krotkie trasy, bardzo miło wspominam tego atlasika rzygał olejem na dystans kopcił niemiłosiernie ale zawsze palił z dotyku pozdrawiam

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej