wibako

ATLAS 1202 Chodzi ale niechce jechć

ATLAS 1202 Chodzi ale niechce jechć

Postprzez trooper » 03 Gru 2007 20:24

WITAM

Kupilem ostatnio koparke kołową ATLAS AB 1202 1972r. pare lat stała ale ją odpalilem i silnik chodzi obraca sie dookoła podnosi 2 ramiona a nie chodzi lyżka, co moze byc przyczyną?
Nastepna sprawa to chce się ruszyć z miejsca ale nie mogę, po włączeniu biegu do przodu słychać wyraźne parcie przez silnik hydr. a nie chce jechać do tylu jest to samo? Podniosłem sobie przód a później tył koparki żeby sprawdzić czy hamulce nie trzymają i wszystkie 4 koła chodzą ok. I nie wiem co zrobić?? nie potrafię się nią obsługiwać :( zastanawia mnie jak odblokować ją to jazdy?? bo gdy kręce kierownicą koła stoją??
bardzo proszę o pomoc, chciałbym jeszcze jakąś instrukcję co do czego
Ostatnio edytowany przez trooper, 15 Lut 2010 20:12, edytowano w sumie 1 raz
niema to jak dobry sprzet !!!!

trooper
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 03 Gru 2007 19:59
  • Miejscowość: Lublin

Reklama

simmet

Postprzez tomec » 04 Gru 2007 13:48

a jak krecisz kierownica to ona delikatnie chodzi czy stawia opor?sa takie dwie albo 3 wajchy pod kabina sporbuj je pozmieniac w roznych pozycjach ,a z prawej strony masz przy siedzeniu taka dzwignie co sie zmienia polozenie ustawi poziomo i zobacz czy na 4 kola cos sie dzieje

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

re

Postprzez trooper » 04 Gru 2007 19:52

jesli chodzi o kierownice to czuc taka maly opor. pod kabina jest taki maly rozdzielacz i 2 wajchy ale luzno cos chodza :?: jutro musze zobaczyc... a pod siedzeniem jest rowno na srodku kata dzwignia i ja sie przestawia w pionia z lewa na prawo i odwrotnie ale nie wiem czy da siue przekrecic/ a mam jeszcze pytanie? do czego sa w podlodze 2 takie male guziki?
niema to jak dobry sprzet !!!!

trooper
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 03 Gru 2007 19:59
  • Miejscowość: Lublin

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej