wibako

804M Zawór w kabinie - olej w kabinie

804M Zawór w kabinie - olej w kabinie

Postprzez krycha26 » 15 Mar 2019 14:01

Witam! Panowie chciałem się zapytać o pewien zawór bądź przełącznik w kabinie jest to atlas 804M r1997 chodzi mi o zawór z wajchą po lewej stronie w rogu kabiny za siedzenie. Od czego on może być? Zostawiłem odpalona koparke żeby się zagrzala i poszedłem na 10 min do domu po czym wychodzę a pod koparka wielka plama oleju hydraulicznego. Otwieram drzwi do kabiny żeby szybko zgasić koparke a kabina cala w środku zalana olejem hydrauliczny... z sufitu kapie w sumie to że wszystkiego... przypuszczam że przez ten zawór wywalił ten olej... jest to możliwe? Masakra...

-- 15 Mar 2019 13:01 --

Witam Koledzy!! :) Wracam do tematu mojego Atlasa 804m rok 97. I do tematu nieszczęsnego rozdzielacza. Mianowicie, rozdzielacz został wymontowany całkowicie z koparki bo cały czas wyciekał z niego olej.

Rozdzielacz o którym piszę znajduje się w kabinie, siedząc na fotelu operatora znajduje się on po lewej stronie w rogu. Nie mam pojecie od czego on jest bo nigdy nie był używany a na dodatek tak jak wcześniej pisałem był z niego poważny wyciek oleju hydraulicznego.

Może ktoś z was koledzy wie od czego on jest?

Bardzo proszę o pomoc:) Chciał bym w końcu rozwiązać problem z tym nieszczęsnym rozdzielaczem.

Pozdrawiam!!!! :D :D :D

krycha26
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 04 Lis 2016 21:43

Maszyna: Atlas 804M

Firma: Anbud


Reklama

simmet

804M Zawór w kabinie - olej w kabinie

Postprzez zeppelin zm 15 » 15 Mar 2019 19:13

Zdjęcia.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: 804M Zawór w kabinie - olej w kabinie

Postprzez krycha26 » 17 Mar 2019 15:30

Widok na rozdzielacz od strony silnika. znajduje sie w prawym górnym rogu komory silnika.
Załączniki
Inkedmini-koparka-kolowa-koparko-ladowarka-mini-koparka-kolowa-koparko-ladowarka-7-7_LI 2222.jpg
widok na rozdzielacz od strony silnika

krycha26
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 04 Lis 2016 21:43

Maszyna: Atlas 804M

Firma: Anbud


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej