wibako

koparka atlas spalanie

koparka atlas spalanie

Postprzez Kamal » 15 Maj 2017 08:52

@przemula, to ile was jest pod tym nickiem że piszesz w liczbie mnogiej my?
Koszt wału korbowego to żaden dogmat wiary. Łatwo to zweryfikować dzwoniąć czy pisząc do BTH Fast. Spytaj ile kosztuje wał do BF6L513. O takich rzeczach jak ogromne morskie silniki. Których Deutz jest wytwórcą nie wspominam. Tam to są ceny.
Z jakością części to mi nie wyjeżdżaj. Bo jak się kupuje kieszenią, a nie głową to niestety ale trzeba mieć silna wiarę.Bo ja jakoś nie kupuję tanich części wychodzać z założenia że tanie mięso to psy jedzą. O tym że nauczyłem się też bardzo ważnej rzeczy będąc w USA już nie wspominam. Tam​ by ci kiedyś powiedzieli że tanie rzeczy to są dla bogatych ludzi. Których stać na to i mogą sobie pozwolić na wyzrucanie kolejnych tanich rzeczy do śmietnika wraz ze zmieniająca się modą. Bo dobra rzecz musi kosztować.

Awatar użytkownika
Kamal
Fachoperator

Maszyna: Atlas 65 x5


Reklama

simmet

koparka atlas spalanie

Postprzez markop1304 » 28 Maj 2017 14:41

Mam pytanie czym najlepiej umyć chłodnice olejowa,u mnie chłodnica była zapchana kurzem wziołem kompresor i przedmuchałem troche pomogło ale i tak sie grzeje

markop1304
Pomocnik operatora

  • Posty: 79
  • Rejestracja: 22 Maj 2016 13:44

Maszyna: ATLAS 1304 ,JCB 3CX ,hanomag 55d

Firma: ROBOTY ZIEMNE


koparka atlas spalanie

Postprzez Atl » 28 Maj 2017 15:49

Detersil. Spryskać, odczekać 3 minuty i karcher.
Wszystko na zimnym silniku.
Zakładam, że termostat sprawdzony.
Serwis Atlas, Terex . Naprawa koparek serii 04,TC, 05, ZW.
Remonty, regeneracja pomp, silników, rozdzielaczy i elektroniki. Kontrola stanu maszyn przed zakupem
Tel +48 796222990, 782040918
Po godzinach:
www.hilevel.pl
www.9mm.com.pl

Atl
Fachoperator

  • Posty: 3902
  • Rejestracja: 13 Lis 2008 17:04
  • Miejscowość: Polska
  • Pochwały: 161

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej