Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Łamanie ramienia i obrót ramienia

31 Mar 2018 19:52

Witam mam problem a mianowicie ramie które jest łamane pod naporem samo się skraca albo wydłuża.Tak samo dzieje się też ze skrętem ramienia.Proszę o poradę wygląda to tak jakby siłowniki nie trzymały.

Łamanie ramienia i obrót ramienia

31 Mar 2018 20:33

Nie potrafisz wypełnić pola co to za maszyna i podać NUMER SERYJNY?

Re: Łamanie ramienia i obrót ramienia

01 Kwi 2018 11:32

przepraszam wpisywałem coś nie tak poszło a koparka to Atlas 1104 1994r nr117M40806

Łamanie ramienia i obrót ramienia

01 Kwi 2018 12:49

Opierasz np ramię o ziemię i się składa?

Re: Łamanie ramienia i obrót ramienia

03 Kwi 2018 20:13

tak dokładnie jak się opiera o ziemię to się składa albo wydłuża to samo jest ze skrętem ramienia.Reszta funkcji działa dobrze ,ciśnienie sterowania jest 28 bar.

Łamanie ramienia i obrót ramienia

04 Kwi 2018 18:22

Zrob zdjecie rozdzielacza. Zakladam, ze silowniki sprawdzone.

Re: Łamanie ramienia i obrót ramienia

12 Kwi 2020 16:01

tak siłowniki sprawdzone wymieniłem uszczelnienia i nie ma poprawy .Tak już dwa lata pracuje na maksymalnym wysuniętym siłownikach to znaczy ramie maksymalnie wydłużone ,gorzej jest z skrętem ramienia bo lata to w lewo to w prawo.Podeśle zdjęcia rozdzielacza póżniej, :oops: Co jeszcze sprawdzić podpowiesz ATL dziękuje

-- 12 Kwi 2020 16:01 --

zamieniłem węże na rozdzielaczu od skracania ramienia z podnoszeniem lemiesza i teraz opuszcza mi ten lemiesz a skracanie pracuje dobrze nie puszcza jak się oprę o ziemię. Pytanie gdzie zregeneruje rozdzielacz do atlasa może da ktoś namiary , jedną sekcje albo cały .
Wyślij odpowiedź