wibako

Gdzie wynająć małą ładowarkę? (łyżka około m3?) Poznań

Moderator: mechanior

Gdzie wynająć małą ładowarkę? (łyżka około m3?) Poznań

Postprzez michaczu » 09 Wrz 2010 00:40

Witam wszystkich:)

Zastanawiam się kto mógłby w okolicach Poznania (szamotuł) mieć na wynajem ładowarkę która mogłaby pracować na budynku.
Wymiary są ograniczone do maksymalnej szerokości 2,30 metra (szerokość wjazdu) oraz wysokości najlepiej poniżej 3 metrów.
Do wywiezienia jest około 1500 m3 ziemi z gruzem więc troche roboty będzie (a tak na oko ile to możetrwać? ile taka ładowarka może dziennie przerzucić towaru?)
Lub ewentualnie pytanie pomocnicze, czy z koparko ładowarki da się zdemontować kabinę? tak żeby była niższa? od razu pytaniedrugie na jakiej wysokości się wtedy siedzi? żeby zamiast kabiną czołem nie obijać framugi:)

Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowany przez michaczu, 09 Wrz 2010 12:24, edytowano w sumie 1 raz

michaczu
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 09 Wrz 2010 00:34
  • Miejscowość: Poznań

Reklama

simmet

Postprzez dawidg2 » 09 Wrz 2010 09:19

Ewpa w Komornikach wynajmuje ładowarki bez operatora jeśli o to chodzi. Tylko kwestia co to za praca na budynku? Jak to rozumieć.


1500m3 to zależy od operatora, pojemności łyżki i jak daleko trzeba jeździć z tym.

Ja łyżką 0,8m3 to woziłem gdzieś przez 10h (z przerwami małymi) jakieś 200m3 gruzu. Odległość tak po 50m w jedną stronę nieraz więcej.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej