wibako

Schaffera 548 problem po rozgrzaniu

Moderator: mechanior

Schaffera 548 problem po rozgrzaniu

Postprzez Niedział. » 15 Wrz 2010 20:47

:cry: Od niedawna jestem nieszczęśliwym posiadaczem Schaffera 548 z 1997r :cry: zostałem oczywiście wykiwany przez poprzedniego właściciela. Maszyna szybko się grzała i nie ciągnęła. Fachowcy z Hydrotoru w Tucholi po sprawdzeniu zestawu(pompa +hydromotor) stwierdzili, że pompa nadaję się do regeneracji a silnik hydrauliczny jest ok. Po zamontowaniu zregenerowanej pompy i silnika okazało się że pompa szybko się nagrzewa no i przestaje ciągnąc. Po rozgrzaniu trzeba wysokich obrotów silnika spalinowego aby maszyna ruszyła i silnik kuboty ma bardzo ciężko. Gdy zestaw jest zimny moim zdaniem pracuje ok. nawet koła się boksują. Po zawiezieniu zestawu do reklamacji fachowcy stwierdzili że silnik jest za mały do tej pompy i to będzie się grzało.Należy zamomtowac inny większy silnik. Nie wiem jakie zając do tej sytuacji stanowisko? Czy mają racje czy nie? Oznaczenie pompy Sauera SA90R75, a hydrmotor M463013 A972325886. Proszę o pomoc , a może ktoś posiada taki sprzęt i mógłby mi odczytac co u niego jest napisane na pompie i silniku. Są tam ukryte dane które można porównac z moimi danymi na tych urządzeniach. A może ktoś posiada fachową literature. Z góry dziękuje.
Ostatnio edytowany przez Niedział., 16 Wrz 2010 10:27, edytowano w sumie 1 raz

Niedział.
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 15 Wrz 2010 19:35
  • Miejscowość: Iława

Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej