wibako

hanomag 20 E problem z jazda

Moderator: mechanior

hanomag 20 E problem z jazda

Postprzez bary » 16 Lis 2010 21:49

Witam serdeczniei z góry dziękuję za zainteresowanie:) Mam problem z ładowarką hanomag 20 e. Otóż okolo rok temu zakupiłem ową łądowarkę. Był to mój pierwszy zakup sprzętu budowlanego i nabrałemm się w łatwy sposób. Maszyna jezdziła, wszystko cykało, ale tylko wtedy jak była rozgrzana, kiedy przywiozłem ją do domu..niestety..juz z cięzarówki nie dało się nią zjechać- nie jezdziła na zimnym oleju:/ Dodając "gazu" na zimnym oleju coś strasznie syczy pod podłogą tzn myslęze w filtrze oleju. dziś "wziąłem się za nią" bo to juz przesada moim zdaniem żeby rozgrzewać ją z rana około 30 min:/ Chcę wymienić filtry i zmienić olej, tylko nie wiem jakim go teraz zalać, stary olej to jakieś zwykłe "byle co", nawet poprzedni idioci korek od butelki z olejem wrzucili do zbiornika, juz nie wspomnę ze na dnie jest sporo syfu i brakuje filtra w zbiorniku. Bardzo proszę o pomoc, może ktoś zna numer do dobrego mechanika który mi pomoze. Jeszcze raz z góry dziękuję i pozdrawiam
BARY

bary
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 12 Mar 2010 18:39
  • Miejscowość: LIPSKO

Reklama

simmet

Postprzez CARBOPLAST » 18 Lis 2010 19:23

ZNAM DOBRZE TO UCZUCIE,MNIE KILKA LAT TEMU TEŻ OŻENILI Z TAKIM SYFEM ŻE LAŁO SI E Z NIEJ CZĘSTO I GĘSTO NIE WSPOMNĘ ŻEBY W OGÓLE PRACOWAĆ MASZYNĄ.ODNOŚNIE OLEJÓW ,SHELL PODAJE SPECYFIKACJE JAKIE OLEJE DO JAKICH MASZYN ,WIĘC NIE POWINNI BYĆ PROBLEMU ABY ODNALEŹĆ DO HANOMAGA TYLKO TROCHĘ POKOPAĆ NA NECIE.

Admin
Nie pisz postów wielkimi literami ponieważ oznacza to krzyk!
Ostatnio edytowany przez CARBOPLAST, 18 Lis 2010 19:36, edytowano w sumie 1 raz

CARBOPLAST
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 16 Paź 2007 14:43
  • Miejscowość: GORZÓW SLĄSKI

Postprzez bary » 18 Lis 2010 22:09

Dałem sobie z "nią" radę:) najpierw wymieniłem olej, zauwazylem lekką poprawę, potem filtr, a teraz jak wyczyscilem caly uklad jest poprostu bajka, ale główną przyczyną był zły filtr i olej, i jestem pełen podziwu dla siebie i mogę powiedzieć szczerze...poprzedni mechanicy to kawał ch..ji albo poprostu idioci, zwykli handlarze dlatego przestrzegam nowokupujących maszyny tego typu, jesli juz sprawdzacie maszyne to m.in. na zimnym lub na konkretnie rozgrzanym oleju:) Mi się udało dotrzec do sedna sprawy dlatego nalezy mi sie duża vodka od siebie-dla siebie:) Ale jesli juz kupicie maszyne z bardziej zaawansowana elektronika to współczuje Wam koledzy. pozdrawiam;*
Ostatnio edytowany przez bary, 21 Lis 2010 12:11, edytowano w sumie 1 raz
BARY

bary
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 12 Mar 2010 18:39
  • Miejscowość: LIPSKO

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej