wibako

Czerwona kontrolka manitou mlt 628

Moderator: mechanior

Czerwona kontrolka manitou mlt 628

Postprzez toporus » 24 Lis 2012 21:10

Marka i model maszyny: manitou 628
Rok produkcji: 1998

Witam, mam jak do tej pory mały problem z moja ładowarka,kupiłem ja niedawno i po odpaleniu i przejechaniu jakiejs odleglosci odzywa sie sygnał dziwekowy i zapala czerwona lampka bez zadnego symbolu w srodku, niestety nie mam zadnej instrukcji, schematow ani doswiadczenia w tego typu maszynach, potrzebowalbym opisu co ktora kontrolka symbolizuje, jakie oleje leje sie do jazdy, skrzyni i hydrauliki i w ogole jakis informacji na temat tej ladowarki, z gory dziekuje za odpowiedz

toporus
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 24 Lis 2012 21:04

Maszyna: manitou mlt 628


Reklama

simmet

problem manitou mlt 628

Postprzez manitoumechanik » 24 Lis 2012 23:38

podaj swój meil ,,,wysle ci rozpiske z DTR co gdzie kiedy,,i jak sie leje,,,

manitoumechanik
Młodszy operator

Maszyna: manitou mlb 625


Re: problem manitou mlt 628

Postprzez toporus » 25 Lis 2012 00:09

toporek19855@wp.pl Kolego jakbym mogl prosic to jesli masz schemat kontrolek ktora od czego to bym chcial i ewentualnie Twoj numer tel jesli to mozliwe bo naprawde jestem zielony jesli chodzi o ta maszyne,boje sie kosztow a wiesz jak to jest z c 360 z turem przesiasc sie na manitou to inne maszyny :),dziekuje za zainteresowanie

jeszcze raz prosiłbym o jakas rozpiske i oznaczenie kontrolek i co gdzie sie leje w manitou mlt 628 rocznik 98,szczegolnie chodzi mi o kontrolke taka na ktorej jest taka strzalka w dol i do gory jakby cos sie rozbryzgiwalo takimi kropeczkami namalowane,przepraszam ze tak moze i niezrozumiale pisze ale nie mam jak zdjecia wrzucic a chcialbym wiedziec co ta kontrolka oznacza,i prosilbym jeszcze raz o rade w temacie pisanym wyzej,rewers do przodu-piszczy i czerwona kontrolka sie pali,jak to zdjagnozowac,co moze byc przyczyna
Ostatnio edytowany przez toporus, 25 Lis 2012 20:56, edytowano w sumie 1 raz

toporus
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 24 Lis 2012 21:04

Maszyna: manitou mlt 628


Re: Czerwona kontrolka manitou mlt 628

Postprzez johny320 » 01 Sie 2014 20:57

Witam, mam ten sam problem posiadam ładowarkę Manitou MLT 628Turbo i również gdy rozgrzeje się olej zapala się kontrolka w górnym rzędzie po środku bez żadnego symbolu wraz z sygnałem dźwiękowym po dodaniu gazu gaśnie. Może ktoś wie co to może być???

johny320
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Wrz 2013 10:20

Maszyna: MANITOU MLT 628 TURBO


Re: Czerwona kontrolka manitou mlt 628

Postprzez tomi157@wp.pl » 06 Sie 2014 22:48

Czerwona kontrolka i brzęczyk sygnalizuje za niskie ciśnienie na koszach sprzęgłowych od jazdy w tym lub tył. Zależy co się rozszczelnilo. Nie polecam użytkowania długo tak maszyny bo dojdą koszty spalonych tarczek sprzęgłowych. Skąd koledzy jesteście?

tomi157@wp.pl
Fizol

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 28 Lut 2009 13:37
  • Miejscowość: lubelskie

Maszyna: manitou MLT 628T


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej