wibako

TEREX TL 120 Zakup

Moderator: mechanior

TEREX TL 120 Zakup

Postprzez krasnal » 20 Paź 2013 13:33

Marka i model maszyny: TEREX TL 120

Witam
Jestem nowym uczestnikiem forum i na początku chcę się ze wszystkimi przywitać.

Chcemy do swojej firmy zakupić nowa ładowarkę, zastanawiamy się nad Terexem Tl 120. Czy może mi ktoś coś powiedzieć o tych maszynach bo wygląda dosyć solidnie i z tego co mi powiedzieli ci w serwisie to jest maszyna schaefa. Może mi ktoś pomóc a może lepiej jakąś inną maszynę o podobnych parametrach.
Czekam na jakieś podpowiedzi.
Z góry dzięki

krasnal
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 Paź 2013 13:13

Maszyna: JCB 4CX, CAT 906, Zettelmeyer 1001


Reklama

simmet

TEREX TL 120 Zakup

Postprzez dawidg2 » 20 Paź 2013 13:39

Mogę potwierdzić że to dawny Schaeff, ale nie tak dobre jak on. Chodź w każdej marce nowsze maszyny bardziej są podatne na awarie. Mało spotykane maszyny.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


TEREX TL 120 Zakup

Postprzez krasnal » 13 Sie 2014 22:45

Witam
Pisze ponieważ wiem jak czasem ciężko dowiedzieć się czegoś przed zakupem danej maszyny. Jestem juz od paru miesięcy w posiadaniu w/w modelu TEREX a. Muszę powiedzieć że jak na razie maszynka sprawuje sie wyśmienicie chociaż u nas nie ma za ciężko, na początku pocił się na uszczelniaczu w skrzyni redukcyjnej ale przyjechał serwis wymienił i po problemie. Jeśli chodzi o kulturę pracy to nie oszukujmy się nigdy nie będzie to CAT czy VOLVO. Ogólnie mogę polecić tym bardziej że są naprawde przystępne cenowo (w porównaniu z bardziej oklepanymi konkurencyjnymi markami).

krasnal
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 Paź 2013 13:13

Maszyna: JCB 4CX, CAT 906, Zettelmeyer 1001


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej