Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Hydroakumulatory Hanomag 55d

10 Mar 2014 09:11

Marka i model maszyny: HANOMAG 55D
Rok produkcji: 1989

Witam kolegów mam takie pytanie znalazłem obok rozdzielacza 3 hydroakumulatory moje pytanie jest do czego one służą ponieważ widziałem że nie wszystkie hanomagi takie maja. Czy one mogą służyć do SRS'a ?
Image

Hydroakumulatory Hanomag 55d

10 Mar 2014 13:00

mogą, pytanie gdzie (do czego) są podpięte i czy działają...

Hydroakumulatory Hanomag 55d

10 Mar 2014 19:00

z "bajerów" to Hanomag ma pływającą łyżkę i to pewnie od tej funkcji one są. U mnie to nie działa.

Hydroakumulatory Hanomag 55d

11 Mar 2014 00:51

jak kolega napisał jednak NIE WSZYSTKIE mają te akumulatory

Hydroakumulatory Hanomag 55d

11 Mar 2014 08:45

miałem kilka hanomagów i faktycznie nie było w żadnym tego, pływającą łyżke ma każdy ale to nic innego jak swobodny przepływ przez rozdzielacz, myślę że te akumulatory to od systemu ALS czyli od amortyzacji łyżki

Hydroakumulatory Hanomag 55d

11 Mar 2014 10:47

chyba właśnie o tym wszyscy myślimy pisząc jak matoły "pływająca łyżka" :mrgreen:

Hydroakumulatory Hanomag 55d

12 Mar 2014 08:54

spotkałem się tez , że funkcje pływajacej łyzki nazywa sie funkcją "kopiowania terenu" :)...chociaz jedno słuzy drugiemu w zasadzie...amortyzacja to amortyzacja, i słuzy do ochrony podzespołów i niektórych elementów przed nadmiernym obciażeniem wywołanym nadmiernymi drganiami przewaznie podczas transportu, a i chroni np ładunek przed np nadmiernym wysypywaniem..nie wiem jak jest w hanomagu, ale w innych sprzetach z którymi sie spotkałem jest to funkcja włączana ..nie zapieta na stałe..kolego popatrz po przewodach na jakim obwodzie sa one zamontowane..
Wyślij odpowiedź