wibako

Poszukuję schemat instalacji elektrycznej O&K l15.5

Moderator: mechanior

Poszukuję schemat instalacji elektrycznej O&K l15.5

Postprzez floop93 » 14 Maj 2014 12:31

Marka i model maszyny: Orenstein & Koppel O&K l15.5
Rok produkcji: 2002
Numer seryjny: 290959

Witam. Jestem nowy na forum więc przepraszam za ewentualne pomyłki/naruszenia. Tak jak w temacie, poszukuję schematów elektrycznych do ładowarki O&K l15.5 z 2002r (nie jestem pewien co do roku produkcji ponieważ tabliczka jest uszkodzona i nie widać dokładnie końcowej cyfry) nr seryjny 290959. Chodzi mi dokładniej o wyprowadzenia z płyty przy kierownicy (do niej jest podpięty wyświetlacz i przyciski) oraz ewentualne połączenie z komputerem odpowiedzialnym za sterowanie rozdzielaczami od ładowacza.
Dodam jeszcze opis usterki (może ktoś się już z nią zetknął): funkcje podnoszenia/opuszczania i wywrotu osprzętu działają skokowo (chwile podnosi, chwila przerwy, znowu podnosi itd. mniej więcej co ok 1s, czasem cześciej czasem rzadziej... zależy od "humoru"), jak się odłączy panel przy kierownicy wszystko działa poprawnie (oprócz jazdy która po części obsługiwana jest przez ten właśnie panel). Dodam, że ta płyta była oddana do regeneracji więc teoretycznie powinna być dobra.

floop93
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 14 Maj 2014 11:02

Maszyna: brak

Firma: Z-COM


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej