wibako

Waga PFREUNDT

Moderator: mechanior

Waga PFREUNDT

Postprzez wojtek.sas » 27 Wrz 2014 20:27

Witam mam problem z wagą w ładowarce.
Waga firmy PFREUNDT wersja pSmart często pojawia sie symbol który oznacza odczyt nie jest stabilny po kilku próbach wyzerowania wagi można odnieść sukces lecz kierowcy przyjeżdżający po materiał nie mają tyle czasu :) Bywa tak że operator 15min walczy z wyzerowaniem a jak już sie uda załaduje łyżkę dwie i przy kolejnej już nie chce zważyc znowu komunikat odczyt nie jest stabilny.
Miał ktoś podobny przypadek?
POZDRAWIAM

wojtek.sas
Pomocnik operatora

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 14 Wrz 2014 09:05

Maszyna: Liebherr 564

Firma: Prywatnie


Reklama

simmet

WAGA PFREUNDT

Postprzez Piotr mc 85 » 30 Wrz 2014 20:20

Miałem taką nową wagę i wypi...oliłem to badziewie czym prędzej. Zerowanie wagi za każdym załadunkiem samochodu to jakiś ponury żart :!: Ta waga uniemożliwia normalną pracę ładowarką, a to moim zdaniem jest wysoce niedopuszczalne :!: :!: :!:
Później założyłem LAOD ALL 500+ takie jak montują w maszynach XCMG i ważenie jest szybkie, bezproblemowe i dokładne.
Co najważniejsze nie wpływa na pracę ładowarki, ważę podczas pracy i odsypuję, dobieram lub kontroluję tylko ostatnią łyżkę. Zerowanie robię bardzo sporadycznie nawet co kilka miesięcy, a waga zachowuje dokładność - korygować minimalnie trzeba góra co roku, czyli co kilka/ kilkanaście zerowań.
Pozdrawiam Piotr

Piotr mc 85
Fachoperator

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 16 Cze 2008 22:26
  • Miejscowość: Jaźwina
  • Pochwały: 34

Maszyna: VOLVO L150E, XCMG ZL50GCE, Hanomag55D,W K611, CAT 301.5

Firma: Kopalnia


Re: Waga PFREUNDT

Postprzez wojtek.sas » 02 Paź 2014 19:42

Dzięki za odpowiedź i podpowiedź w którą wagę w przyszłości zainwestować.

wojtek.sas
Pomocnik operatora

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 14 Wrz 2014 09:05

Maszyna: Liebherr 564

Firma: Prywatnie


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej