wibako

MZG 40-1 jedna strona nie ciągnie

Moderator: mechanior

MZG 40-1 jedna strona nie ciągnie

Postprzez dan mzg » 09 Paź 2014 21:22

Teraz w temacie MZG 40, kupiłem taką maszynę lecz nie ciągnie jedna strona. Już wiem, że to wina pompy jazdy (są tam dwie) dałem ją do regeneracji i czekam na odbiór. Mam pytanie dot. filtrów oleju hydraulicznego, czy pasują filtry oleju silnikowego z ify? jeśli tak to z której?
Jeszcze pytanie nt. oleju hydraulicznego, instrukcja podaje olej HLP 38. Pytałem o taki w hurtowni olejowej w moim mieście i twierdzą, że takiego oleju już nie produkują. I tu pytanie czym go zastąpić, najlepiej jakimś tańszym zamiennikiem.
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam Mały

Witam! wiem ze ostatni post byl dawno dawno temu ale mam nadzieje ze ktos odwiedzi ta stronke i podpowie mi gdzie mozna oddac pompe do regeneracji. tez mam problem bo ciagnie tylko jedna strona. Chodzi oczywiscie o mzg 40. Dzieki.
Ostatnio edytowany przez rudesmen, 18 Paź 2014 13:59, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Posty wydzielone z innego tematu

dan mzg
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 09 Paź 2014 21:10

Maszyna: mzg 40

Firma: daniel


Reklama

simmet

Wszystko o miniładowarce MZG 40-1

Postprzez mechanior » 15 Paź 2014 23:50

Przeczytałeś regulamin?
Więc wiesz że nie podpinamy się pod cudze tematy... no a jeśli wiesz to znaczy że robisz to świadomie więc KARA, no a jeśli nie przeczytałeś regulaminu to oczywiście nie dostaniesz za podpinanie się tylko za to że go NIE PRZECZYTAŁEŚ.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej