wibako

Jak zdemontować rolkę MT1440SL

Moderator: mechanior

Jak zdemontować rolkę MT1440SL

Postprzez Michal_1 » 22 Lis 2014 17:36

Marka i model maszyny: Manitou MT 1440 SL
Rok produkcji: 2007

Koledzy dzisiaj zabrałem sie za wał w Manitou co jest nim połączony silnik z przekładnią kątową (strasznie się tłukło) odkręciłem ten nieszczęsny wał wizualnie wygląda całkiem nieźle tylko gwint na śrubach jest strasznie zbity bo były lekko popuszczone i je wywaliło, po zdemontowaniu wału odpaliłem maszynę i silnik ładnie pracuje tylko tez coś jakby rumotało i po grupszej weryfikacji obstawiam małą roleczkę paska co napędza wentylator. próbowałem ją zdemontować odkręciłem śrubę opsikałem WD ale ona lekko drgneła na całym tym trzpieniu, przyznam się że nie mam pomysłu jak to wymontować bo miejsca tam jest ale na rece jakiegoś krasnala.
Myślałem żeby zdemontować całą tą łape co trzyma napinacz górną rolke i tą małą ale z tyłu tej małej rolki jest śruba i nie wyjdzie bo ta mała rolka blokuje, z góry dzięjuje za jakieś sugestie i wskazówki

Michal_1
Pomocnik operatora

Maszyna: Merlo Roto 38.16
Merlo Panoramic 40.16
Merlo Roto 33.16

Firma: Usługowa


Reklama

simmet

Jak zdemontować rolkę MT1440SL

Postprzez Michal_1 » 24 Lis 2014 21:06

Temat do zamknięcia, dzisiaj ogarnołem temat a mianowicie zdemontowałem całą tą łape i założyłem wszystkie nowe łożyska.

Michal_1
Pomocnik operatora

Maszyna: Merlo Roto 38.16
Merlo Panoramic 40.16
Merlo Roto 33.16

Firma: Usługowa


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej