wibako

kramer allard 312 sl NIE JEDZIE

Moderator: mechanior

kramer allard 312 sl NIE JEDZIE

Postprzez jareckiiii » 18 Lut 2015 23:22

Marka i model maszyny: kramer allard 312 sl 92 r

Witam posiadam ładowarke kramer allard 312 sl 92r mam ja od paru lat i wiem co ja czasami boli ale ostatnio spotkał mnie nowy proble z którym mam nielada problem otóż zaczął przeciekac mi filtr hydrauliczny ten pod kabiną od tylnego mostu ( miał ryse i przegnił ) pojechałem kupic nowy ale dali mi zwykły silnikowy zalałem olejem zakreciłem wyjechałem z garażu jakies 7m polał sie olej z tego filtra przez uszczelke myslałem ze słabo dokrecilem poprawiłem wszystko odpalam wbijam 1 ładowarka stoi domysliłem sie ze to wina filtra zmiana na stary dolałem olej do mostu atf oczywiscie odpalem bez zmia po chwili ledwo rusza myslałem ze zapowietrzona robie jakies 150m jest jeszcze gorzej ledwo wjechałem do garazu na odpalonym silniku dolałem jakies 2,5l do mostu ( wkreciłem nowy orginalny Filtr ) bez zmian po 3 dniach szukanie jest tak ze jak wbie 1 bieg V lub R ładowarka zastanawia sie jakies 15-20 sekund wbija bieg i da sie jechac ale jest słaba a jak po wbiciu biegu dam lekko gaz to jest jeszcze gorzej musi sama na wolnych złapac bieg zegar na desce ten od barow uszkodzony bo juz na zaplonie jest na maxa jesli ma ktos jakis pomysł to prosze o rade .

jareckiiii
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 16 Lut 2015 21:08

Maszyna: kramer 312sl

Firma: jareckiiii


Reklama

simmet

Re: kramer allard 312 sl NIE JEDZIE

Postprzez mechanior » 19 Lut 2015 01:18

REGULAMIN!
Nieczytelne wypowiedzi będą usuwane.
Chłopie, przeczytaj to co napisałeś i powiedz czy rozumiesz, albo lepiej daj przeczytać komuś ze znajomych...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej