wibako

Bobcat S 250 kilka problemów

Moderator: mechanior

Bobcat S 250 kilka problemów

Postprzez WujekBrukarz » 24 Sty 2016 15:39

Marka i model maszyny: Bobcat S250 SJC
Rok produkcji: 2007
Numer seryjny: 531011842

Witam, na wstępie chciałbym się wytłumaczyć że to mój pierwszy bobcat mam go od pół roku i jestem zielony w rym biało czerwonym temacie. Wcześniej był case 1840

1. Pierwsza sprawa jest tak że podczas jazdy na 2 biegu lewa strona wyprzedza niewiele prawą a próba wyprostowania maszyny kończy się utrata prędkości na czym niestety mi zależy. Czy ktoś może wie co może być przyczyną. Dodam jeszcze że po zakupie bobka wyjmowany był lewy hydromotor ponieważ puścił zegar od przeciazenia.


2. W maszynie nie działa świecą żarowa ale tyljo wtedy gdy jest wpueta w instalację oryginalna
W momencie podłączenia na krótko do akumulatora świeca grzeje. Przekaźnik jest sprawny a na prawym panelu z kontrolkami cały czas miga lampka od świecy tak jak w przypadku awarii. Lampka przestaje migac w momencie gdy do kabla prowadzącego do świecy podpisać np żarówkę 12v wtedy żarówka świeci przez cały czas podgrzewania. Czemu więc wszystko święte w oryginale nie działa?

3 na prawym joysticku jest żółty przycisk który chyba odpowiada za pływająca łyżkę. Niestety nie reaguje na naciskanie.

4. Czy jest możliwość podłączenia migaczy aby włączać je w joysticku.?

Liczę na odpowiedzi

WujekBrukarz
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Sty 2016 05:28
  • Miejscowość: Pabianice

Maszyna: Bobcat S250 NEW HOLLAND LB 115B

Firma: Wujek Brukarz


Reklama

simmet

Bobcat S 250 kilka problemów

Postprzez grzegorz200 » 24 Sty 2016 16:11

1. nie wiem co to jest " zegar od przeciążenia" ..ale ta " różnicę " prędkości trzeba skalibrować. ( sam tego raczej n ie zrobisz )
2.skąd wiesz , że świeca nie działa?.ona jest załanczana z automatu na czas zależny od temperatury zewnetrznej.po przekreceniu kluczyka zegar odlicza czas grzania swiecy .( widzisz to na panelu )
3.to opcja. nie wiadomo czy ja masz, a jeśli ja masz, to czy jest ona widoczna dla komputera. czasem gdy akumulator jest rozładowany na maxa , to przy próbie rozruchu z komputera " znikaja " załlaczone opcje
4.migacze, to rozumiem kierunkowskazy.to tez jest opcja.trzeba dolozyc przerywacz, i zarówki w tylne lampy. ( powinny byc żółte wstawki )
..pytanie..a instrukcję obsługi waść posiada ?
części , serwis maszyn Bobcat.Sambron , MF ..666 601 687

grzegorz200
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 03 Kwi 2011 19:57
  • Miejscowość: podlaskie
  • Pochwały: 64

Maszyna: Bobcaty......:)


Bobcat S 250 kilka problemów

Postprzez WujekBrukarz » 24 Sty 2016 20:06

Wybacz. ZEGER nie zegar. Taki który dociska tylko w 3 miejscach.


Wiem że nie działa choćby dlatego że się nie nagrzewa? A na lewym panelu nie pokazuje się odliczanie.


A gdzie ten przerywacz się montuje?


Instrukcje posiadam


Dzięki za zainteresowanie moją sprawa

WujekBrukarz
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Sty 2016 05:28
  • Miejscowość: Pabianice

Maszyna: Bobcat S250 NEW HOLLAND LB 115B

Firma: Wujek Brukarz


Bobcat S 250 kilka problemów

Postprzez grzegorz200 » 25 Sty 2016 00:10

instalacja do sprawdzenia.trochę żmudna robota, ale możliwa do zrobienia
części , serwis maszyn Bobcat.Sambron , MF ..666 601 687

grzegorz200
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 03 Kwi 2011 19:57
  • Miejscowość: podlaskie
  • Pochwały: 64

Maszyna: Bobcaty......:)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej