Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

O&K części.

01 Maj 2016 17:24

Witam.

Zwracam się do Państwa z następującą prośbą.
Miesiąc temu zepsuła mi się ładowarka O&K L6.5 w której rozsypał się dyferencjał w tylnym moście.
Poszukuję częsci (satelity małe( 4 szt), satelity duże(2 szt), podkładki oraz cały kosz w którym dyferencjał jest umieszczony(bez ataku)

Kontaktowałem się w kilkoma firmami w Polsce, które zajmują się dystrybucją częsci O&K natomiast ceny dyferencjału są zawrotne i mocno zróżnicowane w zależności od firmy.'

Orientują się Państwo w jaki sposób można zamówić części bezpośrdenio do producenta O&K z niemiec i do kogo się z tym tematem zwrócić tak aby pominąć firmy pośredniczące, które narzucają swoją nie małą marże?.


Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Jakub

O&K części.

01 Maj 2016 18:45

Bezpośrednio od producenta i tak będzie drożej bo wszystkie firmy mają swoje upusty i po doliczeniu ich marży i tak taniej niż od producenta. Jedna opcja jeszcze aby szukać używki. Oraz oczywiście uzupełnij wszystkie dane maszyny głównie chodzi o nr maszyny. REGULAMIN

O&K części.

01 Maj 2016 18:53

Nie masz tam mostów ZF? Poszukaj tabliczki lub jakiegoś oznaczenia na moście. Jak coś namierzysz to kupisz u producenta mostu.

O&K części.

01 Maj 2016 19:33

Dzwoniłem do kilku firm i każdy mówił coś innego.
Poniżej przesyłam zdjęcia tabliczki znamionowej mostu oraz maszyny wraz z uszkodzonymi elementami.
Może coś Wam to powie Panowie.

Proszę o jakieś rady. Ew. u którego dealera w Polsce mogę dostać części w dobrej cenie.

tabliczka dyfer
Image

Tabliczka-maszyna..
Image

Satelity
Image

Image

Image

Kosz
Image

O&K części.

01 Maj 2016 20:39

Latwo chyba niebedzie.
O&K NIeistnieje jjuz ,maszyny budowlane przejal CNH_Global,a zaklad produkujacy przekladnie nalezy do Carraro.
Udezylbym wlasnie do nich.

O&K części.

01 Cze 2016 17:27

Spróbuj tam: www.lizards.pl/

Re: O&K części.

02 Cze 2016 17:03

Ja bym sprawdzil tutaj jak czegos inne firmy do mostow i skrzyn biegow nie maja.
Oni zawsze gdzies znajda w dobrej cenie.
www.primparts.pl
lub 791199760

O&K części.

02 Lis 2017 16:05

Witam Panowie :)
Poszukuje samych podkładek ślizgowych do mostu ładowarki O&K L5 podkładki z brązu, wypukłe wiecej nie wiem nic.
Mam jeszcze wymiarowanie mniej więcej tych co się ostały.

Gdzie moge takie coś znaleść albo jak szukać ? :bangin: :wall:

pozdrawiam :)

O&K części.

03 Lis 2017 13:16

Dane z mostu i szukaj u dostawców części do CARRARO

O&K części.

03 Lis 2017 13:20

to nie jest most z carraro . Maszyna jest z 1981 roku wtedy O&K sam produkował mosty i tu jest problem. :wall:
Wyślij odpowiedź