wibako

Schemat instalacji elektrycznej MT 1232 S

Moderator: mechanior

Schemat instalacji elektrycznej MT 1232 S

Postprzez marcin74 » 23 Cze 2016 00:18

Marka i model maszyny: Manitou MT 1232 S
Rok produkcji: 1998
Numer seryjny: 134278

Witam szanownych hydraulikomaniaków , jest to mój pierwszy post i chciałbym się przywitać . Mam na imię Marcin , mieszkam w okolicy Radomia i hobbystycznie zajmuje się pomocą znajomym w naprawie bardziej zwyżek i podnośników . Znajomy w ramach rozwoju do swojej firmy budowlanej zakupił jakiś czas temu manitou mt 1232 s 1998 r.p . Chłopaki ratując się podczas użytkowania stosowali różne triki żeby jakoś pracować no i po paru latach w maszynie zrobiła się sieczka z kiszonką z instalacją elektryczną . Teraz zwrócił się do mnie żeby to jakoś uruchomić , ale bez schematu ele i hydro nie jestem w stanie nic zrobić . Stąd moja prośba do forumowiczów , może ktoś posiada schematy do tej maszyny i mógłby je udostępnić . Próbowałem u dilera manitou coś zdobyć ale powiedzieli że są to informacje serwisowe i raczej ich nie udostępniają . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje . Sorki za długi post , witam jeszcze raz i przepraszam za niezrozumiałości . Mam nadzieje że "mod" nie wlepi mi czerwonej kartki na samym początku . Z poważaniem Marcin.

marcin74
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 22 Cze 2016 22:30

Maszyna: Nie posiadam

Firma: Państwowa


Reklama

simmet

Prośba o pomoc MT 1232 S

Postprzez mechanior » 24 Cze 2016 01:01

Za co ta czerwona kartka miała by być?
Temat założony poprawnie i konkretny... ja niestety nie mam dokumentacji do Manitou i nawet nie bardzo wiem kogo pytać... ale może ktoś znajdzie u siebie? Forum jest wielkie... PYTAJ!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej