wibako

Jaka wydajność pompy hydraulicznej

Moderator: mechanior

Jaka wydajność pompy hydraulicznej

Postprzez peter223 » 11 Maj 2017 19:58

Marka i model maszyny: volvo L30
Rok produkcji: 2002
Numer seryjny: L30BD1803797

Witam jak w temacie pada mi pompa hydrauliki niema na niej żadnych oznaczeń (była jakaś resztka naklejki) i z tad pytnko jaką wydajność w litrach ma taka maszynka. Dodam iż w maszynie uszkodzeniu uległa też sekcja rozdzielacza porysowany suwak. I tu moje drugie pytanie ponieważ ewidentnie coś go porysowało czy możliwe jest to iż zużyte elementy pompy dostały się do układu i narobiły mi kosztownych problemów. Ciśnienie jakie daje pompa to 140bar podobno powinno być na poziomie 200bar.
A może ktoś wie gdzie można naprawić taką sekcję rozdzielacza lub gdzie kupić używkę.
Mechanik zaproponował mi dołożenie rozdzielacza jednosekcyjnego cewkowego co wy na takie rozwiązanie zatarta sekcja jest od otwierania i zamykania rekina tudzież wypinania i zapinania łyżki.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

peter223
Fizol

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 13 Gru 2009 20:33
  • Miejscowość: internet

Reklama

simmet

Jaka wydajność pompy hydraulicznej

Postprzez zeppelin zm 15 » 11 Maj 2017 22:54

Jest to rozwiązanie jakieś ale moim zdaniem"słabe". Za chwilę jak inny suwak się porysuje to następny rozdzielacz dołożysz? Pompa jak się zużywa produkuje różne opiłki większe i mniejsze i podrapany suwak właśnie może być jego sprawką. Nie próbowałeś nigdzie szukać w sklepach po numerze seryjnym?
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej