Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

elektryczna pompka paliwa

01 Sie 2017 12:47

Marka i model maszyny: jcb 535-95
Rok produkcji: 2016
Numer seryjny: 2341806

20170801_094813.jpg
Witam ..temat juz pewnie poruszany . mam problemy z pompką elektryczna po wymianie 4 pompek (wytrzymywaly okolo 2 miesiące) postanowiłem wyczyścić zbiornik paliwa i sprawdzić przewody..wszystko było ok .. Niestety spaliły sie jeszcze 3. ostatnia wytrzymała 2 tygodnie... Wszystkie to zamienniki ...Teraz ostatnią złozyłem oryginał i narazie chodzi z 2 tygodnie. Może ktoś poleci jak to przerobić,albo poleci jakiegoś dobrego mechanika okolice Kalisza i Ostrowa wlkp który to ogarnie albo co jeszcze może być przyczyną awarii bo ile można robić na pompki... :evil:

elektryczna pompka paliwa

01 Sie 2017 13:31

Oryginały filtrów załóż.

Na mojej poprzedniej maszynie padła przy 900h a po założeniu nowej chodzi do dziś pewnie, ja dokręciłem na maszynie do 3000h prawie.

Woda w paliwie je zabija.

elektryczna pompka paliwa

06 Sie 2017 20:45

Zamienniki tak maja .tylko oryginal bedzie ok.

Re: elektryczna pompka paliwa

06 Sie 2017 21:26

Filtrów czy pompek?

elektryczna pompka paliwa

08 Sie 2017 00:10

Nie prawda, mam zamienniki pompek i w niczym nie ustępują oryginałom.
Problem tkwi zapewne w jakości paliwa lub zasysaniu powietrza bo te pompki są strasznie na to wrażliwe.
Przy okazji BALDWIN to nie jest marka godna zaufania. Kiedyś u klienta padły 3 pompki zanim nie okazało się że pakują do nich Tureckie zamienniki filtrów z nieszczelnymi tulejami przez które pompka zaciągała powietrze. Zamiast psioczyć na jakość pompek stosujcie normalne filtry... Fleet Manager (Stanadyne - autor układu i patentu), Hifi, Fleetguard, Donaldson albo oryginał JCB... jest w czym wybierać.

elektryczna pompka paliwa

08 Sie 2017 12:29

A moze ,niewiem nieznam sie i glupio sie zapytam....instalacja 24v pompka na 12v? :mrgreen:

elektryczna pompka paliwa

08 Sie 2017 14:11

Instalacja 12V w takiej maszynie.

elektryczna pompka paliwa

10 Sie 2017 18:28

Akurat cztery zamontowalem w swojej praktyce mechanika ,tylko cztery przypadki uszkodzenia miałem pompek ,nie (wiele).wszystkie po krótkim czasie siadly. Może wina producenta bo ten sam był.lecz pompki inne modele .klienci zdecydowali się na oryginalne i spokój .ich decyzja
Wyślij odpowiedź