wibako

Ładowarka JCB 528-70 Dokumentacja DTR pod UDT

Moderator: mechanior

Ładowarka JCB 528-70 Dokumentacja DTR pod UDT

Postprzez Aszot » 24 Wrz 2017 14:38

Marka i model maszyny: JCB 528-70
Rok produkcji: 2005


Dzień dobry wszystkim!

Zgłaszam się do panów z dość nietypowym problemem. Pracuję w dość niedużej firmie dla której zakupiliśmy właśnie niedużą ładowarkę teleskopową JCB 528-70 od lokalnego handlarza. Ładowarka dotrze do nas zapewne jutro, ale wraz z nią miałem już otrzymać niezbędną dokumentacje, by zgłosić ją do nieszczęsnego Urzędu.. Dozoru technicznego. Generalnie z tego co wiem, osoba odpowiedzialna za to jest na targach i jestem w kropce, gdyż oznajmili mi, że nie dadzą rady dostarczyć mi tych świstków w których najbardziej chodziłoby o ksero-kopię Certyfikatu zgodności CE.

Generalnie maszyna pochodzi z rynku europejskiego i stosowne oznaczenia CE na tabliczkach znamionowych posiada, ale dla dozoru potrzebowałbym jeszcze kopie w formie papierowej.

Całkiem niedawno zgłaszałem do dozoru JCB 535 HiViz 125 z 2013 roku, ale tutaj miałem komplet dokumentów i tą nieszczęsną kserówkę :cry:

I tutaj zgłaszam się do was :D

Czy ktoś z panów ma może dostęp do takich papierów? Ostatnio otrzymałem:

-Instrukcję obsługi operatora
-Schemat elektryczny i hydrauliczny (chociaż nigdzie w nim nie pisało że dotyczy on 535-125 :roll: )
-kopie certyfikatu ( jedna strona na której był podpis prezesa JCB.. nie był on nawet po polsku :lol: )
-Wykres pola pracy.. Ale to wiem że jest też w kabinie i do tego w teorii będę miał dostęp

Myślę że nikt mnie nie poratuje takimi kopiami, ale tonący brzytwy się chwyta, więc zaryzykuję i dziękuję za zainteresowanie :)

Aj, Aj.. Przepraszam panowie, tak się pospieszylem ze nie zauwazylem tematu zwiazanego z DTR'kami, prosze o przeniesienie lub usuniecie tematu.
Ostatnio edytowany przez Aszot, 24 Wrz 2017 20:01, edytowano w sumie 1 raz

Aszot
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 28 Sty 2016 21:17

Maszyna: CAT 428E

Firma: -


Reklama

simmet

Ładowarka JCB 528-70 Dokumentacja DTR pod UDT

Postprzez zeppelin zm 15 » 24 Wrz 2017 14:50

Kolega nie ten dział.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej