Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 10:33

Cześć wszystkim!
Potrzebuję opinii na temat ładowarki KRAMER KL 12.5
Jestem zielony w temacie ładowarek dlatego potrzebuję sie co nie co dowiedzieć jaki sprzęt wybrać. Jakieś alternatywy dla tej ładowarki ? Na Jakie firm polować , a jakie omijać szerokim łukiem?
Brać pod uwagę chiński sprzęt czy raczej sobie darować?

Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 20:13

A do czego ją potrzebujesz?

Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 20:37

ładowanie piasku, wegla, ogólnie kruszywa, musi byc koniecznie z widłami, żeby mogła też palety dzwigać

Re: Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 23:32

Jaki budżet masz?

Te małe chińskie to raczej nic nie warte. Lepiej coś za tą samą używanego kupić, kramer, schaeff, zeppelin, cat, jcb i wiele innych jest które 20-30 letnie chodzą i pracują to tak w budżecie np 40 tys netto

Re: Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 23:38

Interesuje mnie tylko nowa. Maksymalnie mogę dać tyle ile kosztuje Kramer z pierwszego postu, ale szukam alternatywy, bo jest to jednak bardzo dużo kasy.

Re: Wybór ładowarki

27 Wrz 2017 23:44

Avant, schaffer, weidemann robi takie małe jeszcze. Ale kramer dobry wybór. Z mniej znanych marek coś pewnie większego byś znalazł.

Kramer ma ten plus że ma koła skrętne. W przegubowej nie uzyskasz tej stabilności i udźwigu w pełnym skręcie.

Wybór ładowarki

28 Wrz 2017 00:27

Cenowo Kramer chyba też wypada lepiej niż te 3 firmy

Re: Wybór ładowarki

28 Wrz 2017 00:46

Nie wiem takie małe mnie nigdy nie interesowały. Atlas jeszcze z mniejszych jest.

Re: Wybór ładowarki

11 Paź 2017 19:39

Witam.
Mam pytanie dotyczące ładowarki która szefo chce zakupić...Posiadamy już małą koparke firmy volvo kompaktowa ew60e.Wystarczajaca na nasze potrzeby. Pytanie o ładowarke L35g
Rozmiarem tak jak koparka zgrabna i wielkosc idealna. Tylko jak ocena osoby z doswiadczeniem praktycznym i technicznym. Spisuje sie w terenie jakies wady zastrzezenia itp???...pozdrawiam
Wyślij odpowiedź