wibako

Kramer 312 90r problem z jazdą do przodu

Moderator: mechanior

Kramer 312 90r problem z jazdą do przodu

Postprzez mercparts_td » 04 Paź 2017 19:49

Marka i model maszyny: Kramer 312 90r
Rok produkcji: 1990

Kramer do tyłu jeździ bez zarzutu, do przodu jak zimny rusza i od razu zatrzymuje się jak wryty (ciśnienie na rozdzielaczu od15do 25bar wg wskaźnika, 25 bar przy pełnym gazie i maszyna stoi, do tyłu ok 15bar i nic nie blokuje),zauważyłem że po rozgrzaniu oleju jest troszkę lepiej bo jedzie na bardzo niskich obrotach silnika, po wciśnięciu gazu ciśnienie rośnie i maszyna staje. Zamieniałem węże od rozdzielacza na skrzyni i nie pomogło, więc to nie rozdzielacz czy to coś w skrzyni? Dodam,że nieraz jak już ruszy i wcisnę pełny gaz to jadzie ale jakby miał bardzo ciężko

mercparts_td
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 04 Paź 2017 19:31

Maszyna: Kramer

Firma: prywatnie


Reklama

simmet

Kramer 312 90r problem z jazdą do przodu

Postprzez Sebastian Dukarski » 14 Paź 2017 18:36

Wersji jest dużo ,może najpierw sprawdz wałek który idzie z zmiennika na skrzynie jak tam pójdzie łożysko jazdy nie będzie ,pózniej trzeba zdjąć pokrywę górne sprzegło to są kierunki trzeba obejrzeć tuleje i oringi co są na tej tulejce.Żeby tulejke wyjąć trzeba odkręcić śrube zabezpieczającą jest ona zkąntrą. Pózniej dać znac co i jak bo za chwile ja się pogubię

Sebastian Dukarski
Operator


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej