wibako

Nieduża ładowarka do załadunku drewna

Moderator: mechanior

Nieduża ładowarka do załadunku drewna

Postprzez Drewno kominkowe » 15 Paź 2017 20:17

Witam kupiłem wózek Linde i bardzo dziękuję bardzo za porady , jestem zadowolony, zostawiam mam z obrotnicą , teraz potrzebuję pomocy w sprawie zakupu ładowarki(chcę założyć kleszcze do ściskania bali) mam mały plac, nie wiem jaki model kupić ,który ew. byłby w naprawie prosty, były dostępne części a może są marki niezawodne sprawdzone, w linde to nie mam nawet chłodnicy, czy jest taka prosta ładowarka ,czy lepiej dołożyć kupić droższą .Uwagę zwróciłem na jcb406 z roku 99 ,nie wiem czy dobrze myślę ale do jcb chyba powinno być najwięcej części chociaż mało jej jest w ofertach, atlasy te starsze (nie wiem który model bo są rózne np. 42, 52 itp ) ładować będę wałki 2,50 i kłody o dł.6 metrów bukowo-grabowe . 35 tyś budżet na zakup wiadomo taniej by się chciało ,ale chyba nic sensownego taniej nie będzie? Czy to dobre sprzęty:
https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-prz ... 0;promoted
https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-prz ... 07f6f6c445

Proszę o poradę.
Dziękuję bardzo

Drewno kominkowe
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 12 Wrz 2016 23:52

Maszyna: Tajfun rca 480

Firma: Tartak


Reklama

simmet

Nieduża ładowarka do załadunku drewna

Postprzez taivun » 16 Paź 2017 17:31

Linki które zapodałeś są puste...Co do ładowarki to za 35k ciężko coś kupić sensownego,ale może...Jeśli masz mały plac to idealny będzie Kramer,cztery koła skrętne,szybkozłącze powodują że to chyba najzwinniejsza ładowarka na rynku.

Autor postu otrzymał pochwałę

taivun
Młodszy operator

Maszyna: W droooodze...

Firma: Własna


Nieduża ładowarka do załadunku drewna

Postprzez Audytor » 24 Paź 2017 10:04

Racja Kramer jest dobry szczególnie jak się trzeba przeciskać między sągami. No i jak na drewniany biznes spoko cena

Autor postu otrzymał pochwałę

Audytor
Nowicjusz

Maszyna: BG 24 H

Firma: Piles


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej