wibako

Hyundai Hl 770 7A Nie działa lcd

Moderator: mechanior

Hyundai Hl 770 7A Nie działa lcd

Postprzez Wero1984 » 24 Paź 2017 17:22

Marka i model maszyny: Hyundai Hl 770 7A
Rok produkcji: 2007

Witam mam problem z nowo nabyta maszyną, mianowicie w HL770 7A po deszczu przestał działać lcd wskaźniki i kontrolki (świecą się cały czas nie wszystkie), buzzer po chwili zaczyna wyć jak głupi (mam wrażenie ze jakoś zamula przy włączaniu zapłonu jak by słabe aku.) przedtem działało chodź nie poprawnie wyświetlacz dziwnie działał (paski i taki blady obraz) po jakimś czasie przechodziło. Mam prawie taką samą maszynę od nowości (HL760 7A) nigdy jej tak nie biło. Ktoś naprawiał elektrykę kolo elektromagnetycznego wyłącznika baterii (koło rozrusznika) wymieniony został tez włącznik baterii (ten z tyłu). Ładowarka jeździ przełącza biegi wszystko reaguje
bez problemu. Wszystkie wtyczki przy komputerach zostały sprawdzone i wyczyszczone (ALKOHOL IZOPROPYLOWY). To mój pierwszy post na tym forum proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Wero1984
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 Paź 2017 15:54
  • Miejscowość: Świdnica

Maszyna: Hyundai hl 770 7A,760 7A, O&K MH plus

Firma: jogurt


Reklama

simmet

Hyundai Hl 770 7A Nie działa lcd

Postprzez mechanior » 25 Paź 2017 21:00

W takich urządzeniach często rozlutowują się połączenia wyświetlacza z płytką stąd paski i blady obraz...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20870
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej