Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Merlo P40.7 CV Brak Jazdy

20 Lut 2018 22:28

Od źle skalibrowanego pedału hamulca wyrzuca błąd-zwarcie na cewce jazdy ? Dziwne trochę...

Merlo P40.7 CV Brak Jazdy

12 Mar 2018 19:51

Problem się rozwiązał winny był sterownik który nie podawał minusa (masy) na cewki stąd ten błąd o zwarciu na cewkach Zrobiłem mostek miedzy przewodem minusowym a wyjściem minus na cewki co przyczyniło się że ładowarka jeździ. Lecz gdy na obrotomierzu przekroczy 1500 RPM to wyskakuje błąd i nie chce jeździć Zastanawiam się czy jeszcze trzeba skalibrować pedał gazu . Program udało mi się ściągnąć lecz potrzebuje jeszcze wsadu do merlo sterownik s1x

Merlo P40.7 CV Brak Jazdy

16 Mar 2018 00:17

To jeszcze jest coś nie tak. Nowy sterownik uszkodzony? Po co Ci wsad do nowego sterownika? Wysypał się? Czy nie podaje minusa bo nie są spełnione warunki?
Jesli wyrzuca błąd powyżej 1500 obr/min, możliwe że czujnik obrotów z którym współpracuje ten system jest uszkodzony lub generuje zakłócenia.

Merlo P40.7 CV Brak Jazdy

16 Mar 2018 16:58

Potrzebuje dokładnie plików z rozszerzeniem tcf dla programu WinGpi pod sterownik S1X Dzięki tym plikom można przeprowadzić dokładniejszą diagnozę bądź ewentualnie skalibrować pedał sprzęgła albo gazu Pliki które uzyskałem z programem są pod Susmic 12 więc nic mi nie dają

Merlo P40.7 CV Brak Jazdy

25 Cze 2018 01:03

Cześć mariiio 18,

Czy masz jeszcze pliki tcf i WinGPi dla Susmic 12 ?
Mam taki sterownik w Merlo i poszukuję żeby skalibrować inching pedał hamulca.

Przy włączeniu jazdy do tyłu jest OK, ale przy włączeniu jazdy do przodu, jedzie od razu i nie reaguje kompletnie na hamulec, inching. Zatrzymać można tylko przez wyłączenie kierunku jazdy.
Wyślij odpowiedź