wibako

problem z jazdą bobcat t40170

Moderator: mechanior

problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 29 Lip 2018 23:14

To nie takie proste aby ci to wytłumaczyć jak np napompować koło. Sam potwierdziłeś że nie masz żadnego pojęcia na temat tej maszyny także szkoda twojego wysiłku i tutaj fachowców bo ciężko coś będzie wytłumaczyć skoro nie łapiesz tematu...
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Reklama

simmet

Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez siwekyamaha » 30 Lip 2018 10:41

Dobrze że Ty lapiesz temat a nie się tylko modrujesz na forum jak reszta twoich kolegów !!!!piszesz w skrócie co odpowiada za jazdę i po temacie a nie głupie cwaniakowanie nie chcesz pomóc to siedź cicho i nie odpisuj

siwekyamaha
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 18 Lip 2018 07:10

Maszyna: BOBCAT T40170

Firma: Piotr


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 30 Lip 2018 11:39

Heh... Jesteś śmieszny do bólu :mrgreen:
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez siwekyamaha » 30 Lip 2018 13:22

A Ty głupi jak but

siwekyamaha
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 18 Lip 2018 07:10

Maszyna: BOBCAT T40170

Firma: Piotr


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 30 Lip 2018 16:08

Nie będę rozkminiał nad ilorazem twojej inteligencji bo raczej za wysoki nie jest niestety. Ja Tobie tylko dałem dobrą radę że naprawdę szkoda twojego czasu skoro się na czymś nie znasz. Każdy powinien robić to co umie dobrze robić a inne rzeczy niech robi ktoś inny kto się na tym zna. Zrobi swoje ty b będziesz szczęśliwy że maszyna śmiga i zapomnisz o problemie, a nie że będziesz kurwa wszędzie grzebał narobisz bałaganu że później nikt nie dojdzie z tym do ładu. Ty odebrałeś to inaczej co do ciebie napisałem i tyle. Jakbym był faktycznie głupi jak but tak jak ty uważasz to nie udało by mi się pomóc tutaj na forum innym kolegom (którzy oczywiście mieli jakie kolwiek pojęcie o tym co grzebią przy maszynie).
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez siwekyamaha » 30 Lip 2018 16:33

Mi nie pomogles a za razem głupio się modrujesz w stosunku co do mnie zapytałem jak człowiek człowieka i jakąś radę od czego zacząć to dostałem od Ciebie głupie odpowiedzi co wynika z tego co do mnie piszesz a po zatym nie powinno Cię interesować czy się znam czy nie tylko jak normalny człowiek skoro tak uważasz że jesteś mogłeś napisać normalnie a nie pajacowac na forum jak chcesz pajacowac to do cyrku a nie tu bo ja tu szukałem pomocy a nie krytyki

siwekyamaha
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 18 Lip 2018 07:10

Maszyna: BOBCAT T40170

Firma: Piotr


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 30 Lip 2018 17:39

Dobrą radę potraktowałeś jak krytykę. To już jest twoja indywidualna sprawa.

Pozdrawiam.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Michal_1 » 30 Lip 2018 20:11

Nie ma sie co kłócić i jeden drugiemu dogryzać.

Kolego miałem taką samą maszynę kiedyś i takie same problemy jak opisujesz, próbowałem coś tam samemu zaradzić ale to jest otarcie szkłem dupy, na forum jest kolega grzegorz200 do którego zadzwoniłem umówiłem się na termin kolega przyjechał ogarną maszynę, wiedział gdzie zajrzeć co dotknąć i tak dalej wiec kolego radzę ci zadzwoń do kolegi porozmawiaj bo telefin jest widoczny, zaproś go do siebie zapłacisz parę PL-nów i powie ci na czym stoisz i co dalej z tym fantem zrobić , bo tak szukając po omacku to jest dupa a możne masz walnięty susmik i sam go nie wskrzesisz

Michal_1
Pomocnik operatora

Maszyna: Merlo Roto 38.16
Merlo Panoramic 40.16
Merlo Roto 33.16

Firma: Usługowa


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 30 Lip 2018 20:38

Uważaj bo też zaraz dostaniesz opier... za dobrą radę.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez siwekyamaha » 31 Lip 2018 00:42

Dokładnie tak jak opisujesz ale zawsze się znajdzie jakiś pajac jak ja to mówię i się będzie wymadrzal zamiast podpowiedzieć to co trzeba dziękuję i do widzenia to nie lepiej pałacowa ale jak wspomniałem zawsze gdzie nie pójdziemy w jakie kolejek towarzystwo to się znajdzie ktoś taki a ja dziękuję za podpowiedź do kogo mogę zadzwonić i w końcu ogarnąć temat pozdrawiam

siwekyamaha
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 18 Lip 2018 07:10

Maszyna: BOBCAT T40170

Firma: Piotr


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez mechanior » 31 Lip 2018 01:18

Telefon do Grzegorza jest na forum od 10lat, wystarczy czytać forum by wiedzieć kto tu jest specem i od czego, zresztą ci najlepsi są wyraźnie oznakowani, co więcej Grzegorz podpowiadał ci już w tym temacie więc trudno go było nie znaleźć - takie rozwiązanie doradzał ci Zeppelin ponieważ widać że nie dajesz rady ogarnąć tematu pomimo konkretnych porad a ty się nagle oburzasz, wydaje mi się że przesadnie i bez uzasadnienia. Może to tylko nieporozumienie ale proszę miarkować wypowiedzi i uspokoić emocje... i starać się przynajmniej pisać zrozumiale. Od samego początku wprowadzasz zamieszanie, nie reagujesz na zalecenia administracji, nie stosujesz się do regulaminu... pomału, spokojnie, grzecznie i zgodnie z zasadami.

Weź pod uwagę że starzy użytkownicy i administracja zwracają uwagę na sposób wypowiedzi i komentują nie po to by dokuczyć lecz by utrzymać porządek, bo to pomaga w znalezieniu rozwiązania problemu...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Mariusz40.7 » 18 Gru 2019 18:57

Za dużo telefonów.
Ostatnio edytowany przez Mariusz40.7 16 Lut 2020 12:19, edytowano w sumie 2 razy
Susmic.pl tel:502903110

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 18 Gru 2019 19:14

Eee ty to nie portal randkowy. To forum na którym się pomaga i opisuje rozwiązanie problemu.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Mariusz40.7 » 19 Sty 2020 08:21

Nie wypowiadaj się jak nie masz nic związanego z tematem do powiedzenia.
Ostatnio edytowany przez Mariusz40.7, 16 Lut 2020 12:15, edytowano w sumie 1 raz
Susmic.pl tel:502903110

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 19 Sty 2020 09:31

:lol: :lol: :lol: ale mnie chłopcze rozbawiłeś swoim tekstem. Chyba dostałeś za ucho i gil z nosa zawinoł ci się w koło głowy i wpadł w oczy ze nic nie widzisz. Jakbyś nie zauważył to jestem ciut dłużej ma forum niż ty , mam ponad 4 tys postów o nie małą ilość pochwał wyrażona przez ludzi którym naprawdę pomogłem, uwierz że to naprawdę nieraz kosztowało mnie duuuużo swojego czasu aby opisać nie jedne rzeczy. Ty tylko idziesz n łatwiznę, nie chcesz pomóc kolegą zgodnie z zasadami na forum. Gdybyś opisał sposób co i jak zrobić, zapewne ktoś inny szukający odpowiedzi na taki sam problem mógl by to przeczytać i sprubować naprawić usterkę. No ale tylko podałeś swój numer telefonu jak blondynka i tylko zacierasz ręce aby pomagać w taki sposób aby mieć z tego korzyści. Zapamiętaj sobie jeszcze raz. Sens forum jest INNY...
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Mariusz40.7 » 19 Sty 2020 10:07

W forum pisze się na temat.
Ostatnio edytowany przez Mariusz40.7, 16 Lut 2020 12:16, edytowano w sumie 1 raz
Susmic.pl tel:502903110

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 19 Sty 2020 10:19

Dobrze że nie jesteś wróżbita bo twoje przeczucia wywiodły cię daleko w pole. :lol: :lol: :lol: spójrz dobrze czy ci mleko nie cieknie po brodzie bo mam wrażenie że sam dopiero ledwo od cycka jesteś odklejony. W twoich postach jedynie co najwięcej można dostrzec, że wciskasz swój numer telefonu. Moderator raz ci już zwrócił uwagę o to i poprawiłeś post ale robisz dalej to samo. Puki co to narazie sam ryczysz jak krowa która nie ma mleka. Jesteś jeszcze zbyt malutki na forum aby się rzucać, pokaż że coś wiesz, że potrafisz. Nie przechwalam się ale jakieś zaplecze na forum już mam i nie jedną dobrą radę udzieliłem... Także naucz się czytać bo chyba masz z tym niezłe problemy jeszcze....
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Mariusz40.7 » 19 Sty 2020 10:31

Szkoda że nie można usuwać postów gdy ktoś na nie odpowiedział
Ostatnio edytowany przez Mariusz40.7, 16 Lut 2020 12:18, edytowano w sumie 1 raz

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez zeppelin zm 15 » 19 Sty 2020 10:34

Już ci chłopie tłumaczyłem meritum forum... Że to nie portal randkowy tylko forum!!! Nie masz czasu? To nie pisz i się nie ogłaszaj tutaj! Jesteś tak tępy że nie rozumesz zasad które obejmują ma forum?
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


problem z jazdą bobcat t40170

Postprzez Mariusz40.7 » 19 Sty 2020 10:57

Na olx są zamienniki tego sterownika i ludzie co przyjadą ,zamontują, uruchomią, pokażą jak serwisować samemu. Bo u Ciebie uszkodzony jest sterownik jazdy ten pod dżojstikiem.
Ostatnio edytowany przez Mariusz40.7, 16 Lut 2020 12:18, edytowano w sumie 1 raz
Susmic.pl tel:502903110

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej