wibako

Ominięcie odcięcia pompy paliwa

Moderator: mechanior

Ominięcie odcięcia pompy paliwa

Postprzez kobalt87 » 02 Sie 2018 18:30

Witam,
Mam taki problem. W ładowarce mam zabezpieczenie firmy Kosran z "pestko" i klawiaturą numeryczną. Od zakupu maszyny 6 lat temu "Pesta" i klawiatura była odłączona i maszyna normalnie zapalała. Trzy dni temu nie można było jej odpalić, to znaczy nawet rozrusznik nie kręcił. Na krótko zapaliła jednak dziwnie dymiła i nie maiła mocy.
Po rozkręceniu połowy maszyny, znaleźliśmy spalone 3A bezpieczniki od immobilizera. Po włożeniu nowego mimo wyłączonego hebla, od razu się przepala. Po założeniu 5A udalo się odpalić z kluczyka jednak po chwili było czuć swąd. Okazało się że to odcięcie paliwa pomiędzy filtrem a pompo paliwa. Na samych przewodach do kostki urządzenia do odcięcia paliwa wszystko jest ok. Nie ma też przerwanych przewodów.
Czy ktoś wie jak to obejść? Nie mogę również znaleźć samego urządzenia które odcina pompę (Kosran ECV). Może ktoś by chciał i miał czas, aby podjechać w okolice Ciechanowa i tym się zająć. Maszyna bardzo bardzo potrzebna a serwis dopiero za dwa tygodnie.
Proszę o pomoc.
Załączniki
20180802_144220a.jpg
20180802_141251a.jpg
to co znalazłem w internecie
20180802_131316a.jpg

kobalt87
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 02 Sie 2018 17:52

Maszyna: JCB 531/70

Firma: Gospodarstwo Rolne


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej