wibako

Ładowarka- stanęła w trakcie pracy

Moderator: mechanior

Ładowarka- stanęła w trakcie pracy

Postprzez bingocool » 17 Sie 2019 09:07

Marka i model maszyny: O&K L6-3
Rok produkcji: 93
Numer seryjny: 276968

Witam Serdecznie

Opiszę po skórcie w czym problem,w trakcie rozpychania stosu ziemi ładowarka stanęła ani do przodu ani do tyłu,elektrycznie sprawdzona cewki sprawne. Ładowarkę posiadam od 3 lat pracuje w ogrodnictwie od początku miała taki objaw że za silna niebyła z rozmów ze znajomym to jak się doprze do chałdy to powinna grzebać, jak popracowała godzinkę to wolniej jechała ale jakoś dawał radę do tej pory. Zdemontowałem hydromotor i pompę hydrauliczna zawiozłem do mechanika trochę był zły że wcześniej go niezawołałem żeby po swojemu pomierzył wszystkiego bo twierdził że to niekoniecznie wina pompy.
Po wizycie u mechanika jego diagnoza to: że wszystko sprawne i tylko powymieniał uszczelnienia na nowe,kazał zamontować na maszyne tylko niepodłączać węży do hydromotoru bo bedą wpinać swoję urządzenia.
Mam takie pytanie czy macie jakiś pomysł gdzię może być usterka bo nie mogę się od 3 tygodni doprosić mechanika żeby podjechał i sprawdził to wszystko, może coś sam mogę wskórać?
Bedę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
Podaję również kontakt na email:plewandowski82@wp.pl
Pozdrawiam
Paweł L

-- 17 Sie 2019 08:07 --

Witam
Mam pytanko czy moze ktos zna wartosci cisnien jakie powinny byc ustawione w tej ladowarce?

bingocool
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 11 Sie 2019 14:27

Maszyna: Ładowarka O&K L6-3, 93 r. produkcji

Firma: Ogrodnictwo


Reklama

simmet

Ładowarka- stanęła w trakcie pracy

Postprzez Mariusz40.7 » 20 Sty 2020 22:11

Słaby mechanik skoro ładowarka nie mieliła a tylko uszczelniacze wymienił. Z tego co piszesz to jak by wal się ukręcił w silniku. Moim zdaniem coś ten mechanik słabo sprawdził skoro elektryka w porządku.
Susmic.pl tel:502903110

Mariusz40.7
Pomocnik operatora

  • Posty: 62
  • Rejestracja: 05 Paź 2019 19:59
  • Miejscowość: Mrągowo

Maszyna: Bobcat 3090s Dieci 40.7 Merlo

Firma: Susmic.pl


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej